Black Friday s Mall v Čechách i na Slovensku: Už se to blíží!

S listopadem přichází do bývalého Československa nejen nižší teploty a ošklivější počasí, ale naopak i daleko pozitivnější věci, kupříkladu Black Friday na Mall. Pokud ještě nemáte nakoupeny vánoční dárky, nyní máte obrovskou příležitost splnit svým milovaným jejich přání a nechat jim pod stromečkem to, po čem opravdu touží. Během akce Black Friday je nakupování daleko příjemnější než v jiných částech roku, jelikož můžete mnoho typů zboží pořídit za daleko lákavější ceny než normálně.

Vzhledem k tomu, že ve slevě je vybrané zboží z takřka všech kategorií, můžete s poklidem pořídit dárky jak pro babičku, tak i pro děti či své drahé polovičky. Výběr cenově atraktivního zboží je skutečně veliký. Spotřební elektronika, vybavení do auta, oblečení včetně mikin a bot nebo praktické potřeby pro nejmenší zosobněné třeba plenkami Pampers. Je toho skutečně hodně.

Možnost nakoupit za skvělé ceny je však časově omezená, takže byste se do toho měli pustit co možná nejdříve, a to i přesto, že v nabídce jsou tisíce zlevněných produktů. Sklady totiž nejsou nafukovací a zásoby nejsou nekonečné. Čím dřív se rozhodnete pustit se do nákupu, tím spíše budete mít z čeho vybírat.

Mobilní telefony

Mezi nejpopulárnější segment zboží u zákazníků patří chytré mobilní telefony. Ty už dnes nefungují pouze jako prostředek ke komunikaci s ostatními, ale mají mnohem více funkcí, z nichž možnost pořizovat kvalitní fotky nebo videa patří mezi ty nejzákladnější. Je samozřejmé, že podzimní slevové šílenství na Mall se nevyhnulo ani mobilům.

Ve slevě, která může klidně činit i 30 %, si můžete pořídit nejen nejnovější žihadla v podobě Apple iPhone Xs, 64 GB, Zlatý, ale i osvědčené kousky jako například Honor 10 lite, 3 GB/64Gb, Sky Blue, které jsou cenově zajímavé i v jiných ročních obdobích, natož pak během Black Friday.

Počítače

Máte-li zálusk na nový stolní počítač, respektive notebook, lepší příležitost ke koupi už letos mít nebudete. Herní mašiny i kancelářské stroje už jen čekají na nažhavení. Pokud hledáte herní dělo, PC HAL3000 MEGA Gamer MČR Finale pro vás bude více než dostačující. Dokážete na něm rozjet i ty nejnovější pecky v maximálních detailech, a to zcela plynule.

Hledáte-li spíše něco přenosného pro práci, Lenovo IdeaPad 33015ARR by vám mělo dokonale sednout.

Televize

Vánoční pohádky na malé obrazovce nejsou tak krásné, jako když si je pustíte na televizi s velkou plochou. Ve slevové akci na Mall naleznete celou řadu televizorů, které by vás mohly zaujmout nejen velikostí obrazu, ale rovněž i svými možnostmi.

Na rozdíl od starých kousků nové přístroje je už často možné propojit i s internetem, a to jak přes kabel, tak i pomocí Wi-Fi. Na moderním televizním přijímači tak můžete sledovat nejen pořady na standardních stanicích, ale můžete si klidně pouštět i seriály z Netflixu nebo se koukat na YouTube.

Další zboží

Akční snižování cen se samozřejmě nevyhnulo ani domácím spotřebičům. Taková zbrusu nová myčka Bosch nebo moderní plynový sporák značky Amica jistě dokáží doma udělat velkou radost v jakoukoliv roční dobu, natož pak v předvánočním čase.

Celkem na dračku jde i hobby nářadí, takže pokud patříte do cechu domácích kutilů, neměli byste váhat. Pomůcky pro práci s kovem, plastem i se dřevem v tomto roce už levněji nikde neseženete.