Během podzimu to na brněnském street food marketu A Bašta žije!

Věřím, že brněnský street food market A Bašta už všichni dobře znáte – je to místo, kde se totiž opravdu skvěle najíte! V rámci jednoho prostoru na Nových Sadech 17 zde najdete celou řadu skvělých restaurací – a stačí si jen vybrat to, na co máte chuť! Mimo to, můžete si odtud skvělá jídla – pizzu, sushi, burgery…objednat s dovozem až k vám domů, nebo do práce. 
Ovšem, není nad to sem zajít a vychutnat si zdejší fajn atmosféru – třeba i během zajímavých akcí, které na A Baště proběhnou během tohoto podzimu. Těšit se můžeme na vinobraní, Oktoberfest, akci Yummy Yummy, nebo i oblíbený Burger Street Festival! Čtěte dál!

A Bašta je unikátní koncept street food marketu, kdy na jednom místě najdete celou řadu skvělých restaurací s pestrou nabídkou mezinárodních jídel. Je jen na vás, co si tu dáte – a super je, že pokud sem zajdete třeba s partou přátel, každý si může dát to, na co má chuť! ;)

Jídla z A Bašty si můžete objednávat samozřejmě stále s rozvozem až k vám, a to přímo přes stránky  www.abastabrno.cz .

Jen pro malé připomenutí – skvělou pizzu, klasickou i ty speciální, si tu dáte v pizzerii Bombastica, sushi a japonské speciality ochutnáte ve znovu otevřené restaurace SushiYA – mimochodem, SushiYA má v nabídce i vyladěné burgery…

Milovníci hranolek – naprosto skvělé hranolky tu dělají ve Fries Factory. Oblíbená jídla z české klasiky tu pak ochutnáte v restauraci Skanzeen, brazilské speciality pak najdete v restauraci Brasileiro.
Nápoje tu pak mají v „Drink Pointu“.

Jak jsem zmínila v úvodu, během podzimu to bude na A Baště skutečně žít! Čeká nás zde totiž celá řada zajímavých akcí, kde samozřejmě hlavní role budou hrát dobré jídlo a pití. O co konkrétně půjde?

Od 9. do 10. října včetně se můžeme těšit na Vinobraní na A Baště! Na své si tu přijdou samozřejmě milovníci dobrého vínečka, k tomu si dáte něco dobrého k zakousnutí, potěší vás i cimbálovka… Vstup je samozřejmě zdarma – akce bude ve výše uvedené dny od 11. do 22. hodiny.

Ovšem, i pro příznivce pěnivého moku bude na A Baště moc pěkná akce! 23. a 24. října zde totiž proběhne tradiční svátek piva – OKTOBERFEST! Ochutnáte pivečka z mnoha pivovarů a samozřejmě k tomu nebudou chybět i tradiční dobroty, které se právě k pivu naprosto hodí!

Yummy Yummy – to je další z plánovaných akcí – ta proběhne na A Baště na konci října, 30. a 31. 10. Těšit se můžete na nejlepší streetfood všeho druhu! Skvělé jídlo, neuvěřitelné dobroty a výborné pití!

Začátek listopadu bude na A Baště patřit burgerům – 6. a 7. listopadu tu bude oblíbený Burger Street Festival!

Zkrátka, podzim na A Baště bude opravdu skvělý a pořádně to zde ožije! Zastavte se (nejen) na některou z plánovaných akcí, určitě nebudete litovat.

Následovat po výše uvedených akcích pak zde budou i vánoční trhy – o těch vám ale určitě ještě napíšu!

Street food market A Bašta Brno najdete na Nových Sadech 17.

ODKAZ: A BAŠTA / web, rozvozy
ODKAZ: A BAŠTA / facebook
ODKAZ: A BAŠTA / instagram