Beauty review: pivoňková vlasová řada od Klorane

Měla jsem možnost otestovat novou pivoňkovou řadu mé oblíbené značky vlasové kosmetiky – Klorane. Mám pro Vás recenzi – věřím, že Vás inspiruje. Přípravky Klorane jsou opravdu vynikající a já na ně nedám už mnoho let dopustit. Proto Vám chci doporučit i tyto voňavé novinky, skvělé na citlivou pokožku. Jaké jsou? Přečtěte si moje dojmy a postřehy!

Produkty Klorane používám na vlasy už několik let a můžu zcela upřímně říct, že jsem naprosto spokojená. Vlasové přípravky obsahují rostlinné výtažky, jsou velmi šetrné k vlasové pokožce, umí řešit nejrůznější problémy spojené s vlasy a vlasovou pokožkou, navíc jsou bez silikonů. A co je pro mě také velmi zásadní – nejsou testované na zvířatech.

Nyní jsem vyzkoušela tři produkty z nové, pivoňkové řady, konkrétně šampon, kondicionér a speciální zklidňující SOS sérum, proti podráždění.

Zklidňující a proti podráždění – Šampon s výtažkem z pivoňky
Výtažky z pivoňky čínské mají prokazatelné zklidňující účinky. Pokud tedy Vaše vlasová pokožka má tendence k podráždění, svědění, pálení, toto je rozhodně ta pravá a adekvátní péče.

Složení šamponu je s fyziologickým pH – je tedy k vlasové pokožce velice šetrný, nemusíte se tedy obávat nežádané alergické reakce.

Vůně šamponu je přímo okouzlující, opravdu nádherně květinová, pivoňková, věřím, že se Vám bude líbit, stejně, jako mně. :)
Při použití šampon vytvoří bohatou pěnu – i z menšího množství – a vlasy se krásně a snadno umyjí.

Vlasy jsou po umytí krásně lesklé, já vnímám i větší objem. A navíc – dokonale voní.

Ideální šampon pro ty z Vás, kdo trpíte na alergie, nesnesete obvyklé kosmetické přípravky a hledáte to nejšetrnější.

Zklidňující a proti podráždění – Gelový balzám na vlasy s výtažkem z pivoňky
Výborný doplňující produkt k výše zmíněnému šamponu. Balzám (kondicionér) je pro mě naprostou nutností, bez něj své kudrnaté a jemné vlasy rozčesávám jen těžko.

Po umytí šamponem tedy vždy na vlasy nanáším kondicionér – tento je opět s výtažkem z pivoňky, která má zklidňující účinky. Stejně, jako pivoňkový šampon, je i tento balzám velice šetrný, s fyziologickým pH.

Má velice jemnou, gelovou texturu, stačí malé množství po umytí šamponem jemně vmasírovat do vlasů a následně důkladně opláchnout. Opět nedráždí pokožku a zamezuje alergické reakci.

Vlasy jdou po umytí dokonale rozčesávat, jsou hebké a poddajné.

Zklidňující a proti podráždění – SOS Sérum s výtažkem z pivoňky
Zajímavostí je toto speciální sérum, které je takový okamžitý pomocník v případech, že dojde k podráždění vlasové pokožky. Navozuje okamžitý pocit zklidnění, udržuje pokožku hydratovanou a obnovuje její rovnováhu. Dlouhodobě také zmírňuje pocit podráždění.

Textura je lehounká, v podstatě fluidní. Nelepí, nemastí, pokožka hlavy ji velmi rychle a snadno absorbuje. Navíc – jak jsem měla možnost vyzkoušet, po použití se vlasy nádherně lesknou – a aniž by byly jakkoliv zatížené.

Stačí nastříkat přímo ke kořínkům vlasů, k jednotlivým pramenům a následně promasírovat. Neoplachuje se. Ideálně používat pár dnů, kdy se objeví podráždění.

Vůně opět krásná, příjemně květinová.

V Brně koupíte v Chytré lékárně, velký výběr produktů Klorane je v pobočce na České.

ODKAZ: CHYTRÁ LÉKÁRNA – web facebook