Baví Vás vintage design? Super tip pro Vás!

Vintage design opět na scéně! Baví Vás tento look – nejen v módě a doplňcích, ale zkrátka na všem, co Váš život obklopuje? Pak čtěte dál, protože tento článek Vás určitě potěší:)

Vintage design je pojem, který se těší čím dál větší oblibě. Vintage styl se inspiruje dobami minulými, nejčastěji z 50. a 60. let. Na první pohled může působit jako styl našich babiček – ovšem dnes je mu dána ucelenost, barevnost a jistá lehkost, která mu právě propůjčuje onu originalitu.

Na blogu jsme Vám už představily jednu ze značek, které své produkty designují právě v duchu vintage. Jedná se o anglickou značku DISASTER DESIGNS s dvacetiletou tradicí, která na své doplňky „aplikuje“ typickou image britského venkovského stylu. A právě vintage styl, který asi nejlépe značku Disaster Designs vystihuje, má nejen u nás mnoho fanoušků. Mimochodem – přečtěte si představení tohoto brandu u nás na blogu – ZDE.

andrella

Věci od značky DISASTER DESIGNS si můžete vybírat na stránkách a v eshopu ANDRELLA, kde najdete širokou nabídku úžasných vintage kousků, které se Vám zkrátka budou líbit:) My tu pro Vás máme pár novinek – o které se s Vámi u nás na blogu prostě musíme podělit. A začneme kabelkami!

Baví Vás „zvířátkové“ motivy? Pak si tady svůj vysněný model určitě najdete:)

571

567

 

A do krásné vintage kabelky patří i ve stejném stylu laděná pěněžka. Chybí Vám ta pravá? Co třeba model s ptáčky, není kouzelný?:)

528

527

102

 

Značka Disaster Designs ovšem navrhuje i další vintage věcičky, které by se Vám mohly hodit – třeba krásné šátky, které doladí Váš outfit:

541

536

Za zmínku také stojí krásné termosky, které Vám budou dělat skvělou společnost nejen na cestách:

244

Prohlédněte si další krásné věci od Disaster Designs v naší fotogalerii:)

Více si o stránkách Andrella Fashion přečtěte u nás na blogu: ANDRELLA by Cool Brno Blog

Oficiální web značky: ANDRELLA / WEB
E-SHOP: ANDRELLA / E-SHOP
Facebook značky: ANDRELLA / FACEBOOK