Balenciaga a další krásné novinky v oční optice APIA!

Venku konečně vysvitlo sluníčko, z čehož mám upřímně obrovskou radost! Zkrátka, jaro je tady a s ním i všechno potěšení, co k tomuto krásnému jarnímu období patří. A protože s prvními slunečními paprsky odhazujeme zimní kabáty a nutnými pomocníky se stávají opět sluneční brýle, chci právě jim věnovat svůj dnešní článek. V brněnské oční optice APIA, kde najdete opravdu úžasný výběr brýlí, mají nádherné a designové novinky – a hlavně, zcela novou, exkluzivní značku BALENCIAGA! Tak nádherné brýle vám prostě musím ukázat – víc v následující reportáži! ;)

Hned na úvod vám musím napsat, že tak krásné brýle, jaké teď aktuálně v oční optice APIA najdete, jsem opravdu dlouho nikde neviděla. Tolik úžasných, designových kousků, že by bylo opravdu až těžké si vybrat!

Já sama právě miluju více výrazné, tvarově zajímavé, barevné a designově výjimečné brýle a těch tu teď mají spoustu. Nebojím se v tomto směru jít i cestou lehké extravagance a právě i takové, lehce výstřední brýle, tu nyní mají.

A hlavně! Za pozornost stojí kousky od zcela nové, ekluzivní značky, která se stala součástí portfolia nabízených brandů. Je to španělská BALENCIAGA – věřím, že tento ikonický název vám rozhodně nebude cizí. ;)

Značka Balenciaga je totiž v módní branži skutečně pojem – proslavila se hlavně pro své jedinečné boty a také nádherné bundy a kabáty. Ve všech případech se jedná o designovou módu, se špetkou extravagance.

S stejný „rukopis“, jako oblečení Balenciaga, mají i brýle – jsou to doslova až mistrovská díla! Hlavně ty sluneční brýle, co kousek, to jedinečná záležitost.

Brýle Balenciaga skvěle doplní váš celkový outfit a stanou se jeho dominantním prvkem. A to je i další účel, kterou věc, jako jsou brýle, kromě své funkce, plní. :) Ano, brýle samozřejmě hlavně chrání náš zrak, ale zároveň je to vysoce módní věc, která dokáže s naším vzhledem divy. :)

Kromě slunečních brýlí mají od značky Balenciaga v oční optice Apia také dioptrické brýle – a i v tomto případě, nudu rozhodně nečekejte! I dioptrické brýle od této značky jsou nádherné, vysoce módní a věřím, že si tu najdete takové, které vám budou sedět.

I já jsem byla překvapená, protože mě většinou příliš mnoho brýlí nesedne, nebo nesluší, ale právě u Balenciagy jsem měla pocit, že jsou jak stvořené pro mě. :)

Mimo kousků od značky Balenciaga ovšem mají v oční optice APIA i celou řadu dalších novinek – já vám nafotila hlavně ty sluneční brýle, protože jejich čas právě s jarem přichází! :)

Krásné jsou novinky od značky Gucci…

…nebo Swarovski,Roberto Cavalli, Tom Ford, Cartier.

Zkrátka, když brýle, tak jedině takto nádherné, zajímavé a originální. V oční optice APIA je najdete. ;)

Oční optika APIA má v Brně dvě pobočky, v Olympii a v centru na Masarykově. Brýle v článku jsou focené na pobočce v Olympii.

Na více fotek brýlí se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA – web / facebook

ODKAZ: ORIGINÁLNÍ BRÝLE.CZ – eshop / facebook