Zpátky do školy! Vybíráte aktovky pro děti? Mám pro vás inspiraci!

Blíží se začátek školního roku a s ním i mnohé radosti – pro děti i nás, rodiče. :) Vybíráte pro svou ratolest novou školní aktovku? Pak mrkněte na můj následující článek, chci vám představit krásné a hlavně, velice kvalitní školní batohy a aktovky LEGO®! Děti tyto aktovky s motivy oblíbených LEGO® postaviček rozhodně ocení a vy, rodiče, uvítáte špičkovou kvalitu, ergonomická záda a odolný materiál. Právě tyto školní batohy a aktovky LEGO® pro první stupeň ZŠ jsou k dostání v Brně v kamenné prodejně Dětského eshopu na Lesné, na Okružní 848/35a a dále i na eshopu www.detskyeshop.cz. Mrkněte na článek a inspirujte se – i spoustou fotek!

Rodiče, určitě mnozí řešíte přípravu vašich dětí do školy – sama, jakožto maminka dvou synů moc dobře vím, co všechno to obnáší. Tou nejdůležitější věcí pro všechny školou povinné dětičky je samozřejmě aktovka!

Obecně, aktovka je opravdu zásadní a její výběr není dobré podceňovat. Ideální a kvalitní aktovka by měla splňovat celou řadu kritérií, přeci jen – děti ji nosí na zádech každý den a často i dost plnou a těžkou – vím, o čem mluvím, občas se až sama divím, co mí kluci na zádech vše unesou…

I malý (a často tělesně drobný) prvňáček nosí denně v aktovce spoustu věcí, od učebnic, psacích potřeb, po svačinu a pití… A nevhodně zvolená aktovka, která například nemá dobře tvarovaná záda, může dětem i ublížit… Zapříčiní nesprávné držení těla, hrbení se, záda mohou i bolet…

Zkrátka, vyberte dětem aktovku takovou, která bude nejen zajímavá a líbivá vzhledově, ale i kvalitní – a vy budete mít jistotu, že dětská záda nošením této aktovky nestrádají.

Krásné, vzhledově atraktivní a zároveň skutečně kvalitní školní batohy a aktovky nabízí pro děti renomovaná značka LEGO®!  Tyto aktovky jsou úžasné samozřejmě i svým designem – s motivy oblíbených LEGO® postaviček. Věřím, že právě tyto aktovky děti rozhodně nadchnou – protože, kdo by právě LEGO® nemiloval? 

Tyto aktovky jsou k sehnání i u nás, v Brně, a to v kamenné prodejně Dětského eshopu na Lesné, na Okružní 848/35a a také na eshopu www.detskyeshop.cz.

Proč právě aktovky a batohy LEGO®?

Důvodů je celá řada – jak píši, na první pohled vás a hlavně, vaše děti osloví krásný design, barevné provedení a motivy LEGO® postaviček.

Aktovky LEGO® děti mohou vybírat i v rámci jednotlivých řad stavebnic LEGO® – s motivy Ninjago, City a Friends – pro holčičky.

Aktovky a batohy LEGO® jsou ideální pro děti na 1. stupni ZŠ.
Značka LEGO® dbá na kombinaci kvality a designu. Velmi zásadní je zdravotní nezávadnost těchto aktovek – záda mají ergonomická tvarování, velmi vhodné jsou i bederní a hrudní popruhy, které jsou rovněž součástí těchto aktovek.

Perfektní je i materiál, ze kterého jsou aktovky i batohy vyrobeny – je odolný, lehce se udržuje, je snadno omyvatelný.

Pro drobné prvňáčky je skvělá například aktovka LEGO® Easy, dokonce se jedná o jednu z nejlehčích aktovek na trhu, váží pouhých 790g!

Rovněž velmi lehký, s pevnou konstrukcí, je model aktovky LEGO® Optimo – výhodou je i možnost upevnění vaku na tělocvik, výtvarnou výchovu…přímo na klopu aktovky.

LEGO® nabízí i další školní potřeby – pytlíky, pouzdra, pravítka, fixy, nebo krásné svačinové boxy a lahve – opět v atraktivním designu. Mrkněte na www.detskyeshop.cz!

Mimochodem, právě tyto další školní potřeby můžete pořídit i v rámci výhodných setů – aktovka, pouzdro (kvalitní trojhranné LEGO pastelky, pravítka, guma, ořezávátko – celkově je náplň pouzdra v hodnotě 500 Kč) a pytlík na cvičky.

Pokud stále váháte, jakou školní aktovku dětem pořídit – myslím, že ty od značky LEGO® jsou perfektní volbou! Kvalitní a hlavně, designově skvělé – dětem se určitě budou moc líbit!

Dětské LEGO® aktovky, batohy, ale i další školní potřeby koupíte v kamenné prodejně Dětského eshopu na Lesné, na Okružní 848/35a a také na eshopu, viz odkaz níže, seženete je ovšem i na velkých eshopech, jako jsou Mall, Bonami, CZC, Alza.

ODKAZ: DETSKYESHOP.CZ / web, eshop
ODKAZ: DETSKYESHOP.CZ / facebook
ODKAZ: DETSKYESHOP.CZ / instagram

ODKAZ: LEGÁČEK / facebook
ODKAZ: LEGÁČEK / instagram