Značka OBLIQUE v brněnském butiku Diverso

Dnes to bude opět na moje oblíbené téma, kterým je MÓDA! Představím vám totiž jednu zajímavou a exkluzivní značku, která je bezesporu velice originální a jiná, než mnohé další. Jmenuje se OBLIQUE, jedná se o italský módní label, který v Brně koupíte exkluzivně pouze v butiku Diverso na Křenové 37 (nebo přes Facebook). Stylově je to oblečení lehce výstřední, nesmírně pohodlné, ze skvělých materiálů – a jedno je jisté, budete se v něm cítit naprosto perfektně. Butik je sice nyní zavřený, ale mnoho krásných věcí můžete pořizovat i online přes Facebook.  A POZOR – od pondělí 23. března tu bude na mnoho věcí právě přes FB sleva a poštovné bude zdarma (nevztahuje se na značku Oblique)! :)

Sama dávám přednost rozhodně pohodlnému oblečení. Jsem celý den v pohybu, od rána až téměř do večera „v terénu“ a je pro mě zásadní cítit se v tom, co mám na sobě, fajn. Žádné boty na podpatcích, kostýmky, upnuté šatičky, to není nic pro mě… :) Zkrátka, není nad to, když se v tom, co máte na sobě, cítíte dobře, sebejistě, ale zároveň i hezká a jedinečná.

Přesně tyto pocity vám rozhodně dodá móda značky OBLIQUE, o které vám chci dnes napsat. Jedná se o italský brand, který v Brně koupíte exkluzivně pouze v butiku Diverso na Křenové 37 (nebo přes Facebook obchodu) – a rozhodně je tu v rámci tohoto labelu z čeho vybírat!

A protože tu mají teď zbrusu novou kolekci právě od OBLIQUE, vyrazila jsem vám pár zajímavých outfitů před časem nafotit pro inspiraci, ať máte přehled, co přesně OBLIQUE nabízí.

Jak už jsem zmínila, tato značka je v první řadě o pohodlí. Každý kousek oblečení má naprosto jedinečný střih, ve většině případů volný, který dobře sedne každé postavě (a dokáže i chytře zamaskovat nějaký ten nedostatek ;).

Super jsou třeba nejrůznější šaty, mě hlavně zaujaly v ty khaki barvě. Každé z šatů mají nějaký originální a zajímavý prvek, ať už to jsou třeba ramínka, výstřih, nebo střih sám o sobě.

Za pozornost stojí třeba i sukně…

…nebo kabátky, topy, tílka. Opět, co kus, to originál!

Pokud máte rádi ležérní, nadčasovou, jedinečnou módu, ve které budete na ulici nepřehlédnutelná, tak OBLIQUE je ta pravá značka právě pro vás!

Butik Diverso najdete v Brně na Křenové 37, nyní můžete nakupovat přes Facebook butiku, viz odkaz níže.

Na mnoho věcí bude na nákup přes Facebook od pondělí 23. března sleva a poštovné bude zdarma /slevy se nevztahují na značku OBLIQUE.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: BUTIK DIVERSO / facebook
ODKAZ: BUTIK DIVERSO / instagram