Značka MODA MOJE – láska na první pohled!

Chci vám představit jednu brněnskou značku, do jejíž módy jsem se doslova zamilovala. :) Jmenuje se „MODA MOJE“ a nabízí stylově velmi jednoduché věci, které ovšem nepostrádají ženskost, originalitu a co víc, opravdu příjemně se nosí. Já si oblíbila jejich šaty, pořídila jsem si už troje a můžu říct, že patří nyní k těm nejoblíbenějším kouskům v mé šatní skříni. Víc vás s touto značkou a hlavně, krásnými šaty, seznámím v následujícím článku…

Moc ráda vždy podpořím menší a doposud třeba ne tolik známé české módní značky – a o to raději, když jsou navíc z Brna. :) Já se před nedávnem na jedné módní přehlídce seznámila s brněnskou značkou MODA MOJE a na první pohled si mě získaly hlavně krásné šaty.

Tým značky MODA MOJE tvoří sympatická Radka a její manžel, dva lidé, kteří jsou nadšení do své práce a navrhují opravdu krásné věci, které se navíc dobře nosí.

Stylově je oblečení MODA MOJE velice jednoduché, v čistých liniích, bez zbytečných příkras, zdobení, aplikací, nápisů… Ovšem, díky dokonalým střihům a hlavně, naprosto perfektním materiálům, jde v každém případě o jedinečné kousky, které jsou zajímavé právě ono zmiňovanou jednoduchostí.

A to se mi na oblečení MODA MOJE líbí. Ta jednoduchost, krásné barvy a střihy. A samozřejmě i fakt, že všechno oblečení se šije ručně v brněnské dílně. Ráda podpořím trend udržitelné módy, v jejíchž zásadách i tato značka funguje.

Nabídka značky MODA MOJE zahrnuje zejména šaty ve třech typech – business, casual a elegance. Šaty jsou typově velice podobné, liší se jen v délce šatů a délce rukávů (nebo si můžete vybrat i variantu bez rukávu). Mají zde i typ šatů coby tuniku.

Dále na eshopu najdete trička, sukně a naprosto boží teplákové soupravy!

Opravdu perfektní jsou ovšem použité mateirály. Danou věc, kterou si vyberete, si můžete nechat ušít buď z materiálu  89% polyamid (11% elastan), nebo z 92% bavlny (8% elastan).

Já mám všechny svoje šaty právě z polyamidu, který coby materiál je opravdu super! Pevný, elastický a opravdu příjemný.

U každé věci, kterou si na eshopu MODA MOJE vyberete, si sami zvolíte materiál a barvu látky, ze které si přejete danou věc nechat ušít. A na výběr mají opravdu překrásné barvy!

Zkrátka, oblečení od MODA MOJE bylo pro mě láskou doslova na první pohled – zejména jejich šaty. Dají se skvěle kombinovat třeba s koženou bundou, hodí se k nim jak boty na podpatku, tak klidně i tenisky. Oblečení je nesmírně pohodlné a krásně zdůrazňuje ženské křivky.

Jak se takové kousky líbí vám?

Oblečení MODA MOJE můžete vybírat na eshopu, viz odkaz níže.

ODKAZ: MODA MOJE / web, eshop
ODKAZ: MODA MOJE / facebook
ODKAZ: MODA MOJE / instagram