Zbrusu nová kolekce Karl Lagerfeld v pfb Concept Store a na eshopu!

Obchody už nabízí jarní kolekce a nejinak je tomu i v multibrandovém butiku pfb Concept Store na Panské, který má stále v provozu svůj eshop www.plazafashionstore.cz, kde nyní můžete nakupovat. Zde je mimo jiné teď i zbrusu nová, jarní řada mé oblíbené značky Karl Lagerfeld! A musím říct, že je rozhodně o co stát – co kousek, to jedinečná, zajímavá a originální záležitost. :) Kromě oblečení od „Karla“ tu mají i úžasné tenisky, kabelky a další doplňky – mrkněte na následující článek se spoustou fotek! 

Karl Lagerfeld je jednou ze značek, která mě baví – a to už hezkých pár let. Líbí se mi, že návrháři této značky se nebojí i lehké provokativnosti – zkrátka, v případě oblečení od Karla Lagerfelda rozhodně nečekejte žádnou „nudu a šeď“ – a to i v případě, že dominantí barvnou všech kolekcí je stále černá barva.

Nejinak je tomu i v rámci jarní kolekce – převládá černá a bílá barva, které jsou v ohledu oblečení od Karla už nesmrtelné. Málokdy se v kolekcích objevují i jiné barvy, než právě tyto dvě. Ovšem, je pravdou, že černá a bílá jsou zkrátka nadčasové.

A nadčasové jsou i střihy, materiály… Každá věc je něcím zajímavá a jiná – ať už jsou to neobvyklé, třeba i transparentní materiály, potisky, obrázky, nápisy, kombinace látek… Já sama jsem vždy až v úžasu, kolik jedinečných věcí v ohledu módy jde stále vymýšlet.

V pfb Concept Store na Panské a nyní na eshopu koupíte pestrý výběr módy od Karla Lagerfelda – a jsou tu opravdu velice dobře zásobení. :)

Já vám před časem nafotila ješte v butiku novinky právě z jarní kolekce a také úžasné botičky – hlavně tenisky, které nejen, že dobře vypadají, ale jsou i moc pohodlné.

Mě si nejvíc získaly hlavně pohodlné tepláčky, boží trička s transparentními rukávy…

…nebo košilové šaty, těch tu mají celou řadu, ovšem ty bíle, ty jsou přímo božské!

Omrkněte i klasiku od Karla z řady Iconic – to jsou trička, mikiny, s obrázky Karla, nebo jeho kočičky Choupette. Nesmrtelná a oblíbená řada!

Z elegantních kousků tu jsou pak nádherné sukně, halenky, nebo kabátky, které se ovšem dají nosit také jako šaty…

Nová kolekce Karl Lagerfeld opravdu stojí za to!

Na více fotek se detailně podívejte také do fotogalerie. ;)

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nyní nakupujte přes eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: Plaza Fashion Store / eshop

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / web
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram