Zásnubní prsteny, které řeknou miluji tě za vás

Výběr zásnubního prstenu je radostná aktivita, na jejímž konci zazní kýžené ano. Jak ale vybrat ten pravý prsten a ozvláštnit ho tak, aby budoucí manželka věděla, že si vybrala toho správného muže? Existuje několik způsobů, jak zásnubní prsteny proměnit v předměty, které dají ženě najevo, jak je milována, a to každý den, kdy jej bude nosit na prsteníčku levé ruky.

Datum prvního setkání či zasnoubení

Když dojde na zásnubní prsteny, existuje jich tolik, že jejich výběr vám může pořádně zamotat hlavu. Tradiční volbou bývají zlaté prsteny. Buď z klasického žlutého nebo moderního bílého zlata. Protože se jedná o prsten zásnubní, měl by být opatřen také drahým kamenem, například briliantem. Abyste ale i takto speciální prsten ozvláštnili, můžete do něj nechat vyrýt datum prvního setkání nebo zasnoubení. Popřípadě datum první schůzky, sestěhování či jiného důležitého kroku ve vašem vztahu.

Prsten zhotovený podle návrhu

Kromě gravírování do prstenu je možné partnerku překvapit prstenem, který bude vyhotoven speciálně na míru. Pokud totiž muž žádá o ruku umělkyni, která miluje design a vytváří návrhy šperků, není nic jednoduššího než ji poprosit o zhotovení prstenu, který by se ji líbil. Následně si tento návrh vypůjčit a s pomocí profesionálů jej přetvořit ve skutečný zásnubní prsten.

Proč vsadit na zlato?

Zásnubní prsten z bílého zlata je sázkou na jistotu pro partnerku, která nosí stříbrné šperky nebo šperky z bílého zlata. Naopak žluté zlato se hodí pro tradičně smýšlející ženy, které tento materiál milují. Zlato obecně je nejlepším materiálem používaným k výrobě zásnubních prstenů, protože je odolné, pevné a se zásnubami neodmyslitelně spjaté.

Žádost o ruku by měla být nezapomenutelným okamžikem v životě obou partnerů. Aby byl tento moment opravdu dokonalý, je důležité vybrat ten správný zásnubní prsten.

Zdroj obrázku: Aleona / Shutterstock.com