Vyzkoušejte čerstvé ovoce, zeleninu a bylinky z Farmbox.cz!

Máte rádi čerstvé potraviny, stejně tak, jako my? Dnešní zdravý životní styl si o to přímo říká! Ale kdo má čas oběhávat obchody. Někde koupíte čerstvé pečivo, které není předpečené. V druhém obchodě zase kvalitní, čerstvé maso. V dalším ovoce a zeleninu, no s časem to zámává raz dva. Myslím, že nikdo z nás času tolik nemá a cení si ho. Ale zdravě prostě žít chceme. Našim dětem se snažíme dopřát jen to nejlepší, ať mají ten správný základ.

My jsme v poslední době nákupy potravin začaly řešit oblíbeným „Farmboxem“. Vše si objednáte v klidu domova, kde máte čas promyslet, co je potřeba nakoupit. Jezdit pro nákup nikam nemusíte, protože Vám ho dovezou až domů. Navíc ceny jsou srovnatelné, jako v normálních obchodech, kde ale zdaleka neuvidíte takovou kvalitu zboží, jako na Farmbox.cz.

zelenina_farmbox

Teď v létě hrají prim hlavně čerstvá zelenina a ovoce. A proč je kupovat dovážené skoro bez chuti, když můžeme mít výborné české, štavnaté a křehké? Snad už se tím řídí víc a víc lidí. Je lepší podpořit místní farmáře a zemědělce a dostávat od nich kvalitu. To bez debat. Farmbox.cz spolupracuje s několika dodavateli z jihomoravského kraje, kteří dodávají výhradně lokální zeleninu a ovoce. Nabídka se stále mění a aktualizuje, podle toho, jak jednotlivé druhy dozrávají. V sezóně tu najdete až kolem 40ti druhů ovoce a zeleniny.

Těšit se tak můžete třeba z pravých českých jahod, meruněk, broskví. Na výběr máte z několika druhů salátů, rajčata, brambory, kořenovou zeleninu. Vybírat můžete i v BIO kvalitě.

ovoce_farmbox

Za zmínku určite stojí, že si můžete objednat i čerstvé bylinky, které buďto využijete hned, nebo si je můžete zamrazit a využívat je po celý rok.

553-tm_thickbox_default

Měla jsem možnost už vyzkoušet všechno, protože Farmbox.cz objednávám pravidelně a vždy se ke mě vše dostalo naprosto neporušené, čerstvé a bez úhony. Dřív jsem z dovozu ovoce a zeleniny měla totiž strach, co mi v závěru domů přivezou. Aby nebyla půlka věcí na vyhození… U „Farmboxu“ můžete být úplně v klidu.

1054-thickbox_leofrma

ODKAZ: FARMBOX/facebook

ODKAZ: FARMBOX/web

ODKAZ: FARMBOX/blog