Vybíráte matraci či postel? Nechte si poradit specialisty na zdravý spánek

Spánkem strávíte přes dvacet let svého života. Pokud je kvalitní, přispívá ke správnému chodu vašeho organismu a pozitivně ovlivňuje všechny sféry života. Jak tedy kvalitního spánku docílit? Základem je správná matrace a polštář, obojí vybrané na míru vašim potřebám. 

Zdroj: Foto ProSpánek

Už se vám někdy stalo, že jste leželi na několika matracích a na všech jste měli podobný pocit? Když nevíte, na co se při výběru zaměřit, těžko se rozhoduje. V ProSpánku vám s tím pomohou spánkoví specialisté. Nejdříve vám položí několik otázek o vašem spánku a vaší stávající i budoucí matraci. 

 

Poté vám vyberou podobný polštář jako máte doma. Díky tomu budete moci lépe porovnat, jak se na matraci cítíte. Vyzkoušíte si několik druhů pocitů matrace. Spánkoví specialisté vám vysvětlí, jak správně ležet ve vaší oblíbené spánkové poloze. Ukážou vám také, kde by vás měla matrace podpořit a kde by naopak měla tělu ustoupit. Následně vám budou demonstrovat, zda to matrace, na které ležíte, opravdu dělá.   

Proč byste si měli vybrat ProSpánek?

Ne nadarmo se obchodníkům a obchodnicím v ProSpánku říká spánkoví specialisté. Jejich náplní práce není jen prodat vám matraci, ale postarat se také o to, aby váš spánek byl opravdu kvalitní. Díky rozsáhlým školením vědí o spánku a produktech vše. Dokáží proto přesně navnímat vaše potřeby a vybrat produkt na míru vaší spánkové poloze a vašemu tělu. S radostí vám zodpoví jakékoliv otázky, které při nákupu budete mít. 

 

ProSpánku záleží na zdraví svých zákazníků. Značky, se kterými spolupracují, pečlivě vybírají a ručí za jejich kvalitu. Z tohoto důvodu se nemusíte bát, že by produkty, které u nich koupíte, byly nekvalitní. Na jejich prodejnách můžete nalézt značky jako Perdormire nebo Tempur, kdy jejich paměťovou pěnu můžeme považovat za jednu z nejkvalitnějších na trhu. 

 

V sortimentu ProSpánku ale nenaleznete jen zahraniční značky, ale i ty české. Nabídku tvoří nejen postele, matrace nebo už zmíněné rošty, ale zakoupit u nich můžete i prvotřídní lůžkoviny nebo povlečení.