Výběr toho nejlepšího z akcí a slev v Olympii! Retro Jeans, Aeronautica a GAS

Leden. Měsíc, který jsem nikdy neměla příliš v lásce. Skončila vánoční euforie, oslavy konce roku jsou taky fuč a nám všem nezbývá nic, než vrátit se z toho opojného nicnedělání, povalování a hodování zpět do reality. Ovšem! Musím říct, že jedno velké PLUS leden má. Je to měsíc, kdy se dá spoustu věcí pořídit výhodně – protože jsou všude SLEVYYY!!! Třikrát hurá a hned mám ten leden raději. A o moc:)

Našemu blogu nic neuteče, a proto se samozřejmě zaměříme i na významné slevové akce, o kterých prostě musíte vědět! Rozhodly jsme se proto, že v průběhu celého ledna Vás budeme podrobně informovat – jak u nás na blogu, tak na Facebooku, kde, co a hlavně, za kolik! A abyste měli vše „pod jednou střechou“, zaměříme se rovnou na brněnské největší a nejoblíbenější nákupní centrum – Olympia centrum Brno.

Očekávejte tedy několik speciálů – článků, ve kterých se zaměříme na slevy a výprodeje všeho, co Vás i nás zajímá – tedy hlavně módy, bot, šperků, kabelek, sportovního zboží… Bude toho spoustu, proto nás pozorně sledujte, ať Vám nic neuteče:)

Hned v prvním článku jsem pro Vás vybrala ty NEJ kousky z mých třech asi nejoblíbenějších obchodů s módou v Olympii. Jsou to značky RETRO JEANS, GAS a AERONAUTICA MILITARE. Tak jdeme na to:

Začnu labelem RETRO JEANS. Tak tuto módu já fakt miluji! Sportovně-elegantní a přitom rozhodně ne nudná! Barevná, se vzory, s použitím těch nejaktuálnějších střihů:

ol1ol11

ol6

Nejvíc mi tu padly do oka kostkované košile v mnoha různých, barevných provedeních. Úžasně měkké, skvěle se nosí a mají fakt dobrý střih. Tady je pár z nich:

ol2 ol3 ol4

Domů jsem si ovšem odnesla i tuto mikinu – zaujala mě barevnou kombinací okrově žluté a růžové. K džínům bude skvělá:)

Photo 28.12.14 12 34 53

Photo 28.12.14 12 48 08

Nádherná je ovšem i pánská kolekce:

ol10

V RETRU platí během ledna sleva 30%.

Další fotky z obchodu značky RETRO JEANS najdete ve fotogalerii.

GAS. Opět další, moje oblíbená značka, která si mě získala už před mnoha lety. V GASu si koupíte opravdu luxusní a originální kousky, které mají svůj charakteristický design, kterému se žádná jiná značka nevyrovná. Modely tu nepostrádají punc elegance, ovšem se sportovním „duchem“ – a právě to se mi na tomto labelu líbí.
V současné kolekci mě nejvíc zaujaly kabátky, saka a svetříky:

ol20

ol24

ol25

Úžasné bylo i toto béžové sáčko z měkkého materiálu, podobného mikině:

Photo 28.12.14 13 04 36

Na své si ovšem v GASu přijdou i milovníci kabelek, bot a mnoha různých džínů – ty tu seženete v opravdu široké nabídce střihů a barev.

Photo 28.12.14 12 55 15

Photo 28.12.14 12 57 00

ol26

V GASu platí během ledna slevy 30 – 50%.

Další fotky z obchodu GAS jsou opět ve fotogalerii.

A na závěr tohoto postu – značka AERONAUTICA MILITARE. Opět sportovně – elegantní značka, která nabízí velmi originální módu, ve které je kladen velký důraz na každý detail. Opravdu každý model je něčím zajímavý – barvou, zpracováním, materiálem a zmíněnými detaily – výšivkami, nebo jiným zdobením.
Velký výběr je tu samozřejmě zimních kousků – bund, kabátů a vestiček:

ol14ol16

ol18

Photo 28.12.14 13 09 49

Já se ovšem zamilovala do tohoto kabátu – vojenský styl se mi moc líbí:

Photo 28.12.14 13 12 31

ol13

V Aeronautice platí během ledna slevy 30%. 

Na další fotky se pak podívejte do fotogalerie.

Všechny zmíněné obchody najdete v brněnské Olympii.

Příště se těšte na další výběr toho NEJ ze slev a akci – v Olympii:)

ODKAZ: Olympia Centrum Brno/web
ODKAZ: Olympia Centrum Brno/facebook