Velká soutěž s POSHme.cz!

Kde v Brně najdete na jednom místě nejvíc holčičí parády? Přece v obchodě POSHme! Tam mají ty nejhezčí šaty, „DOLLY“ sukýnky, střevíčky, doplňky… Zkrátka, pro nás, ženy, úplný ráj na zemi:) A právě s tímto úžasným obchodem mám pro Vás velkou soutěž o tři poukazy na nákup!!! To Vám nesmí uniknout…;)

Ve světě POSHme.cz je všechno přesně takové, jak vypovídá samotné jeho jméno – tedy „posh“. Stylové, vyladěné a dokonale perfektní!

Moje milé, můžete si být jisté, že už když do obchodu POSHme vstoupíte, ocitnete se v pohádkovém královstí šatů, sukní, střevíčků a dalších doplňků, které jsou bez rozdílu tak krásné, že nebudete vědět, kam se dívat dřív… Zkrátka, žádný takový, podobný obchod, v Brně rozhodně nenajdete.

V první řadě je nabídka POSHme o božské retro módě. Já sama právě stylové oblečení s retro nádechem miluji, ráda ho kombinuji i s těmi více moderními prvky. Jen si vezměte, jak hezky vypadají retro šatičky třeba s džínovou bundou, nebo koženým křivákem. Zkrátka, toto je dle mého názoru osobitý styl, který podtrhne Vaši výjimečnost.

V POSHme najdete nejen krásné retro šaty, ale třeba i nesmírně oblíbené „DOLLY“ sukně – které se už několik let těší velkému zájmu a také další úžasné věci – střevíčky, kabelky a další doplňky.

A právě tento úžasný obchod Vám do soutěže věnoval tři poukazy na nákupy!

Soutěžit tedy můžete o:

POUKAZ V HODNOTĚ 1500,-
POUKAZ V HODNOTĚ 500,-
POUKAZ V HODNOTĚ 500,-

Jaké jsou podmínky soutěže?

  1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
  2. Dejte „like“ FB profilu POSHme.cz
  3. Nasdílejte soutěžní příspěvek na Váš FB profil.
  4. Pozvěte všechny své přátele k olajkování FB profilu Cool Brno Blog (na PC – pokud se dostanete na tento FB profil, v nabídce po pravé straně máte možnost „pozvat své přátele“)
  5. Odpovězte na otázku: KDE V BRNĚ NAJDETE OBCHOD A SHOWROOM POSHme.cz? Odpověď pište do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz
    Hodně štěstí!:)

ODKAZ: POSHme.cz / web, eshop
ODKAZ: POSHme.cz / facebook