Velikonoční radosti z IvaDekor

A máme tu Velikonoce! Tedy, za chvíli. ;) Nevím, jak vy, ale já se rok od roku na Velikonce těším víc a víc. Jsou to pro mě svátky jara, chvíle, kdy jsme jako rodina spolu a dokonce, dodržujeme i velikonoční tradice –  pro moje kluky jsou právě Velikonoce skvělou šancí získat něco dobrého na zub. :) A protože k Velikonocům patří i dekorace – mám pro vás dnes inspiraci, z obchůdku IvaDekor, kde je opravdu velká nabídka – právě i velikonočních radostí. ;) Tady je moje reportáž!

Čím jsem starší, tím víc si všechny svátky užívám. Mám ráda tradice a vše, co k daným svátkům patří a snažím se vést touto cestou i svoje dva syny. Pro ně jsou právě Velikonoce moc oblíbené, přece jen, kdy mohou dát, jak sami říkájí, holkám „jen tak na zadek“? :) A k tomu, ještě něco dobrého za to dostanou… :)

Já si Velikonoce užívám hlavně jako svátky jara, těší mě, že se blíží (doufejme!) krásné počasí. A tu jarní, velikonoční náladu, atmosféru, se snažím vytvářet i u nás doma. Jak? No přece dekoracemi, květinami, doplňky… :)

Právě doplňky si každý rok pořídím i nějaké nové, je to pro mě velká radost. :) Ráda vybírám, promýšlím, kam danou věc umístím, prostě mě to moc baví.

Co se doplňků týká, doporučuji obchůdek IvaDekor na Horové 16, tady je až neskutečný výběr. Všech těch roztomilých dekorací, svíček, doplňků…

Zašla jsem se sem podívat právě i nyní, před Velikonocemi – a nafotila jsem pro vás aktuální nabídku. Je toho opravdu spoustu, věřím, že byste si určitě vybrali. A to nejen ryze velikonoční věcí, ale i jarní, nebo zkrátka jen tak, pro radost – vaši, nebo někoho blízkého. :)

V obchůdku IvaDekor jsem vám nafotila i spoustu fotek, pro inspiraci. :) Fotky si můžete prohlédnout jak v tomto článku, tak i ve fotogalerii.

Tak šťasné Velikonoce – užijte si je, se vším, co tyto svátky přináší! :)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 – a důležitá informace, pohodlně tu zaparkujete na místech přímo na ulici.:)

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook