Vánoční FISHDRIVE v Brně!

Víte, že si můžete svoji oblíbenou rybu, či plody moře – na Váš vánoční stůl – vybrat v klidu doma, online? Zboží si můžete pak vyzvednout na Vámi zvoleném místě – nebo v prvním vánočním FISHDRIVE! Už jste o něm slyšeli?

12241590_857695597662080_7890519665705540840_n

Značka Ocean48, která nabízí čerstvé ryby a plody moře v několika brněnských pobočkách a také provozuje oblíbené Bistro Ocean48, spustila svůj vánoční rezervační systém, který má letos novinku – první vánoční FISHDRIVE!

Po zkušenosti z minulých let přináší unikátní službu, která zákazníkovi vyřeší alespoň jednu z vánočních starostí, kterou je nákup vánoční ryby, a to v extrémně krátkém čase. Webový rezervační systém nabízí celou řadu jak mořských, tak sladkovodních ryb.

V nabídce kromě klasických vánočních produktů jako je kapr celý, kapr filet, nebo rybí vnitřnosti, může zákazník rezerovovat suroviny pro silvestrovskou party, nebo nakoupit dárky pro své nejbližší v podobě dárkových voucherů. K dostání budou i produkty, jako je například rybí polévka, nebo marinovaný uzený losos.

Samotná služba FishDrive bude v provozu poslední dva dny před Štědrým dnem, tedy od 22. – 23. 12.
Výdejní místo se bude nacházet před fotbalovým stadionem Za Lužánkami, kde je podle pořadatelů dostatečný prostor pro nápor automobilů a bude tak možné zabezpečit bezproblémovou dopravní dostupnost. Služba podobného formátu nemá v České republice obdoby a Ocean48 si od této novinky slibuje pozitivní ohlas zejména zákazníků, kteří neradi řeší problémy s parkováním a jsou časově vělmi vytíženi. 

FishDrive bude provozován ZDARMA a kapacita není omezena. Uzávěrka rezervací je ve středu 16.12.

Kromě rezervačního systému boudou všechny prodejny dostatčně zásobeny, a to na základě  bohatých zkušeností z předchozích let. Poslední možnost k nákupu štědrovečerních ryb bude možná 24.12., kdy jsou otevřeny prodejny v nákupních centrech Letmo a Olympia Brno.

ODKAZ: OCEAN48 / web – REZERVAČNÍ SYSTÉM
ODKAZ: OCEAN48 / facebook