Už máte sbaleno na pláž?

Léto je konečně tady a proto je nejvyšší čas připravit si tu správnou výbavu na pláž!

A my vám přinášíme pár nejdůležitějších věcí, které by ve vašem plážovém „bagu“ určitě neměly chybět! Tak se inspirujte:)

1. Základem je správná taška – nejlépe taková, ze které perfektně vysypete písek, vylijete vodu a hlavně, všechno v ní HNED najdete! A všechny tyto předpoklady splňuje OBAG – více info zde: OBAG

2. Další nepostradatelnou věcí jsou – ano, plavky! Nám se nejvíc líbí letošní modely v Calzedonii (viz obrázek) – v Brně mají ve Vaňkovce, nebo v Olympii.

3. Tyrkysové sandálky jsou z Alda (v Brně seženete v Olympii).

4. Proti úpalu vás spolehlivě ochrání velký kloubouk z HMka, neposlušné vlasy zase sepnete pomocí skřipců – také z HM.

5. Tyrkysový kaftan (plážové šaty) jsou z tohoto eshopu: JANE NORMAN

6. Černé brýle Stella Mccartney – dokonalý šperk pro vás obličej.

7. Svou kůži můžete chránit s opalovacím krémem Bioline Sundefence, SPF 30. Krém pleti doplňuje hydrataci, zváčňuje ji, dodává ji pružnost a zářivost a zároveň ji chrání proti slunečním paprskům. V Brně sežete v kosmetickém salonu SlimFOX – SLIMFOX

8. La Roche-Posay – termální minerální voda – ideální na váš obličej po koupání. Pleť očistí, zbaví soli a dodá ji hydrataci (mají v lékárnách).

9. Yves Rocher – kokosový body spray – má nádhernou letní, svěží a lehkou vůni po kokosech, ideální do kabelky. Produkty Yves Rocher seženete v Brně v Olympii, nebo ve Vaňkovce.

10. La Roche-Posay – tyčinka na ochranu citlivých partií – SPF 50+. Skvěle se hodí na ta místa, na která obyčejný opalovací krém nestačí – nejlépe na rty a obličej. Koupíte v lékárnách.

11. A na závěr – na pláž přece musíte vyrazit s pořádnou knížkou, která vás bude bavit tak, že si budeme muset dávat velký pozor, abyste se nespálila:) Za nás jednoznačne romám od Jamese E.L. Padesát odstínů šedi!

Tak už máte sbaleno?:)

beach
beach by coolbrnoblog featuring La Roche-Posay