Udělejte si radost novým nábytkem a nechte si ho dovést až ke dveřím

Každý z nás to chce mít doma pěkně a útulně zařízené. Doma se chceme cítit nejen příjemně a bezpečně, ale také pohodlně. Přejeme si, aby nás naše bydlení hrdě reprezentovalo a mluvilo o nás jen v tom nejlepším světle. I vy si to můžete doma udělat hezké a pořídit si kvalitní nábytek, který bude nejen dobře vypadat, ale i skvěle sloužit. Kde ho pořídíte?

Od kuchyně po koupelnu

Ať už zařizujeme úplně nové bydlení, nebo třeba jen uvažujeme nad změnou současného vybavení, vždy se nám nejlépe nakupuje tam, kde nám pohodlně a na jednom místě mohou nabídnout co největší výběr. Rozhodujícím faktorem ale není jen široká nabídka. Pro mnoho lidí je důležitá také příznivá cena, která koresponduje s kvalitou.

Nezáleží na tom, jestli zrovna potřebujete koupelnový nábytek, vybavení do kuchyně nebo jen poličku do obýváku. My přesně víme, kde byste měli hledat.

Výrobci nábytku s mnohaletou praxí

Výrobce nábytku Mirjan 24 dělá všechno pro maximální spokojenost svých zákazníků. Již 25 let posunuje své znalosti a dovednosti ve výrobě nábytku na stále lepší úroveň. Před lety nabídka zahrnovala jen úzce omezené množství nábytku, ale díky rostoucímu zájmu a stále většímu počtu objednávek vám dnes může nabídnout mnohem více.

Na stránkách výrobce proto najdete kompletní nabídku nábytku, se kterou hravě vybavíte celou domácnost. Všechno zpravidla začíná v předsíni, která je vstupní branou do vašeho domova. Proto nepodceňujte nábytek do předsíně (botníky, předsíňové stěny nebo nástěnné věšáky), který by měl být praktický a vkusný zároveň.

Kvalitní doprava až k vám domů

Když objednáváme nábytek online, zpravidla se zděsíme při pohledu na komplikovanou dopravu, která je mnohdy i nepříjemně drahá. V případě Mirjan 24 ale nic takového s hrůzou v očích vyhlížet nemusíte. Jednou z mnoha předností tohoto výrobce nábytku není jen doprava zdarma na jakoukoli objednávku, ale především maximální pečlivost, pokud jde o její doručení až k vám domů.

Vlastními silami zajišťuje dopravu objednaného nábytku díky několika desítkám vlastních vozidel. Pro nábytek tak nemusíte nikam jezdit nebo řešit, kdo vám ho doručí a především za kolik. Ať už objednáte koupelnový nábytek, poličku, komodu do ložnice nebo psací stůl dětem do pokoje, za dopravu neplatíte.

Nakupujte za ceny, které vás mile překvapí

Bez ohledu na to, jestli bydlíte v menším bytě nebo prostorném rodinném domku, určitě i vám se stává, že se vám po nějaké době nábytek okouká. To, co se vám líbilo ještě loni, dneska považujete za staré a nezajímavé. S nábytkem už to tak zkrátka bývá, a to ho můžete vybírat sebepečlivěji, po nějaké době stejně zatoužíte po změně.

Jenže touha bydlet moderně, vkusně a podle nejnovějších trendů se může nepříjemně prodražit. Anebo taky ne, když budetenakupovat přímo u výrobce. Mirjan 24 díky tomu, že nábytek sám vyrábí a navrhuje, může zajistit příjemně nízké ceny, které vás mile překvapí. Vybavte svou domácnost nábytkem nejvyšší kvality za nízké ceny, za které jinde nenakoupíte. .

Bydlete stylově a světově

Jak by se vám líbila představa, že i v naší malé České republice můžete bydlet světově? Mirjan 24 rozváží po celé Evropě i mimo ni. I u vás doma se tak může blýsknout kousek, který dělá parádu jinde ve světě.

Nechte se okouzlit zejména širokou nabídkou čalouněného nábytku. Za pestrým výběrem stojí léta tvrdé dřiny a pečlivost při výběru materiálu. Výrobce si dává extrémně záležet, aby na svůj nábytek použil jen takový materiál, který dokáže uspokojit potřeby zákazníka jak po vizuální, tak i cenové stránce. Důležitá je samozřejmě i kvalita a výdrž.

A nezapomeňte si interiér zútulnit originálními dekoracemi, např. fotorámečky, vázy, zrcadla, obrazy nebo jiné dekorace na stěnu.

 

Zdroj obrázku 1: fizkes / Shuttersstock.com

Zdroj obrázku 2: Pixel-Shot / Shutterstock.com