Travel Diary: Zochova chata na Slovensku

Mám pro vás další článek plný inspirace kam na výlet – spojený s odpočinkem, v krásném prostředí. Pokud hledáte hezký wellness hotel, s vynikající gastronomií, určitě vyzkoušejte Hotel Zochova chata na Slovensku, kousek od Bratislavy. Nedávno jsem tu strávila hezké dny s kamarádkou a chci vám o tomto úžasném místě napsat – věřím, že bych vás mohla inspirovat. Za návštěvu tento hotel totiž rozhodně stojí! 

V Hotelu Zochova chata jsem byla už podruhé – je to opravdu dokonalé místo, kde najdete v první řadě klid, pohodu a maximální relax.

Hotel Zochova chata se nachází na Slovensku, v obci Modra, asi 30 minut od Bratislavy. Z Brna se sem dostanete za necelé dvě hodinky – a věřte, ta cesta za to rozhodně stojí. Tento překrásný hotel je zasazený do panenské přírody, jste obklopeni lesy a zelení, což jen umocňuje dokonalý klid, který je pro toto místo až jedinečný. I proto sem jezdím ráda – pro tu pohodu a odpočinek.

Za pozornost tu stojí už jen samotný výhled z oken – ať už z oken vašeho pokoje, nebo z oken krásného SPA – vidíte hlavně přírodu, lesy, stromy…zkrátka, toto je pro mě ten pravý relax.

Zmiňované SPA je to, co je na tomto hotelu také unikátní. Velký bazén, s příjemně teplou vodou, sauny, Kneippův chodník, fitness… To vše opět obklopeno zelení. Nic takového, tak dokonale spojeného s přírodou z jiných wellness hotelů neznám.

Co tu také stojí za zmínku – skvělé jídlo! Mimochodem, slovenskou gastronomii miluji a její prvky, jídla, samozřejmě najdete i ve zdejším hotelu. A pokud toužíte ochutnat ryzí slovenská jídla – kousek odtud je překrásná koliba, kde si určitě dejte halušky s bryndzou – ty tu mají přímo božské! :)

Zkrátka, tento hotel vám pro návštěvu vřele doporučuji – ať už sem vyrazíte s kamarádkou, manželem, nebo třeba s maminkou – věřte, že budete nadšení. A budete se chtít vracet. Na Zochovu chatu budete totiž dlouho a rádi vzpomínat… :)