Top Chic Tip – YSL Touche Éclat

Pokud by se v kosmetickém odvětví udělovaly Nobelovy ceny za zasádní zkrášlovací „vynálezy“, tento produkt by s přehledem jednu vyhrál!

V dalším díle naší rubriky Top Chic Tip se s vámi chci podělit o osobní dojmy z YSL Touche Éclat – propiskového rozjasňovače a korektoru v jednom.

I když se jedná o výrobek, který je k dostání už hezkých pár let, stále patří k těm nejlepším svého druhu a je dokonce tak populární, že se na celém světě prodá každých 20 vteřin 1 kus. Tím je z něj absolutně nejoblíbenější korektor všech dob, a to hlavně díky své bezvadné aplikaci, lehké textuře a unikátní schopnosti pleť okamžitě rozzářit.

Korektor má úžasně praktické balení – je to v podstatě propiska s malým štětečkem, do kterého si stlačením konce „pera“ aplikujete požadované množství, které pak jednoduše nanesete přímo na určité partie. Je ideální hlavně na zakrytí největšího nepřítele dámských tváří – tmavých kruhů pod očima. S těmi já se už nějaký ten pátek (mám pocit, že snad od narození) potýkám. A i když jsem vyzkoušela mnoho různých produktů, je tento stále ten TOP.

Kromě očních partií ho ale můžete použít i na rozjasnění okolí rtů a lícních kostí a díky svému unikátnímu složení (obsahuje mikropigmenty, které odráží světlo), ho aplikujte kdykoliv během dne. Snese se absolutně se všemi typy make-upů, pleť nevysušuje a na rozdíl od mnoha jiných korektorů nezvýraznňuje vrásky.

Co vás bude na tomto zázraku asi také zajímat je jeho cena. Ta se vám jistě může zdát vyšší, ale věřte, že v tomto případě se jedná o sakra dobrou investici, které nebudete litovat.

YSL Touche Éclat sežete v několika odstínech v mnoha dobrých parfumeriích, například v Sephoře ho prodávají za 860,-, v Brně ho pak koupíte právě ve zmíněné Sephoře, v parfurmeriích Marionnaud, nebo Douglas.