Téma, které nás zajímá: jak zhubnout? Snadno a trvale?

Téma hubnutí. To je něco, co hlavně nás, ženy, bude vždycky zajímat. Ruku na srdce, holky, která z Vás je zcela spokojená se svojí váhou a tím, jak vypadá? Upřímně – věřím, že mnoho z Vás by „s tím rády něco udělaly“. A nemyslete – i já bych na sobě ráda zapracovala:) Přece jenom, období svátků, všechny ty (během roku jinak přísně zakázané) dobroty udělaly svoje. Jak tedy zhubout? Snadno a jednou pro vždy?

Samozřejmě, jak určitě sami dobře víte, je celá řada „zaručeně účinných“ způsobů… Ale vyznat se v tom – a začít hubnout správně, efektivně a zdravě, to opravdu není jen tak. Tápete také v tomto směru? Buďte v klidu, nejste v tom sami. A protože i mě samotnou zajímá, co v tomto ohledu dělat, zeptala jsem se na pár věcí, paní Ivany Loučné z Denních lázní Brno, kde se na redukci váhy zaměřují a jsou v tomto směru opravdu hodně zkušení.

V Denních lázních Brno Vám totiž s váhou umí pomoci – nabízí zde celou řadu programů a procedur cílených právě na hubnutí, navíc Vám připraví jídelníček a doporučí postupy, které sednou právě Vám.
Mimochodem, v Denních lázních Brno teď nabízí ucelené balíčky pro redukci váhy – já Vám o nich psala už na Facebooku blogu – víc informací najdete i na webu, ZDE.

Takže – jak hubnout, správně a zdravě? I na to jsem se zeptala paní Ivany Loučné…

img_9468-logo-415x623-415x623

 

Dobrý den, Ivano, jste schopni pomoci v Denních lázních Brno každému klientovi s redukcí váhy?
Dobrý den Míšo, ano jsme. S klienty pracujeme velmi individuálně. Je na něm, co chce a z jakých důvodů. Dále nám už napoví osobní konzultace, zdravotní anamnéza, měření těla na In Body. Má možnost i nezávazně využít diagnostický balíček, který obsahuje různá měření.

Máme jasný cíl, ulevit tělu ne jen po estetické a fyzické stránce, procedury mají i velký zdravotní význam, naše sedmileté zkušenosti stoupají pořád nahoru.

Jak hubnout správně a zdravě bych odpověděla být správně informovaná a rozhodnutá co chci.

Jaké procedury a programy pro redukci váhy nabízíte?
Programy se skládají z procedur. Procedury jsou klasické – lázeňské, moderní – špičkové a jejich kombinací je komplex, který je odborně provedený a účinný.

img_5370

Nedílnou součástí komplexních kůr je strava, pohyb a voda.

Jak se vyvarovat nechtěnému jo-jo efektu?
Nechtěný efekt se dostaví u klientů, kteří chtějí nechtěně zhubnout.

Jaké jsou nejčastější chyby a omyly, kterých se lidé při své snaze zhubnout dopouštějí?
Za chybu a omyl považuji, to, že chtějí zhubnou rychle a hned, velmi často hladují a jí málo, zkouší nejrůznější drastické diety, které jim metabolismus naopak velmi rozhodí dále pak čím více cvičí, tím mají vyšší váhu, protože zadržují vodu. Nezačali tím správným rozhodnutím, co říká, jejich tělo.

V Denních lázních Brno nyní nabízíte redukční programy na jeden, dva a tři měsíce – co je v těchto programech obsaženo?
Jak jsem již zmínila, jedná se o propracované a vyzkoušené komplexy, u kterých je vždy úbytek váhy. Ten měsíční program tzn. 4 týdny je nejdůležitější. Tělo se viditelně pohne  – odvodní, splaskne, povolí tuk. K tomu využíváme procedury  jako jsou páry, lymfatické masáže, lymfodrenáže, zábaly, ultrazvukové kavitace, radiofrekvence. Dále dochází ke zrychlení metabolismu a to tím, že klient nehladuje a přitom se naučí výběr, nákup a zpracování potravin. Dále pochopí význam pohybu a tím se vyhne tzv. stereotypu v pohybu, který způsobuje, že ani při nadměrném cvičení nehubneme.

kavitace

Má klient zaručeno – pokud se drží Vašich doporučení – že opravdu zhubne?
Tuto otázku často dostáváme u konzultací.

Pokud se drží doporučení – opravdu zhubne – je moje odpověď.

Dohlížíte na klienty nějak během trvání těchto redukčních programů?
Ano. Klienti k nám dochází jednou za týden a každý týden dostávají přesné pokyny a také motivaci.

Pokud volí program intenzivní tzn.,že jsou tady ubytovaní, chodí na programy třikrát v týdnu, jsou pořád „pod dohledem“

Děkuji Vám za rozhovor

Denní lázně Brno najdete na ulici Radlas 84/6.

ODKAZ: DENNÍ LÁZNĚ BRNO/web
ODKAZ: DENNÍ LÁZNĚ BRNO/facebook