Svatební noviny – originální nápad pro každou příležitost!

Nedávno jsem narazila na velmi zajímavou věc – která by se Vám mohla hodit! Jedná se o „svatební noviny“, ovšem, můžete si je nechat vyrobit pro nejrůznější příležitosti, nejen tedy na svatbu. Tyto noviny mohou být originálním dárkem, ale také památkou pro Vás na zajímavou a významnou událost. Svatební noviny jsou krásně zpracované a hlavně, nesmírně originální!

A protože já sama mám originální a výjimečné věci moc ráda, patří tak i sem, na můj blog – kde je chci představit i Vám. Věřím, že Vám tak předám zajímavou inspiraci, kterou byste třeba mohli sami využít.

Svatební noviny, o kterých Vám chci dnes napsat, jsou v podstatě upomínkovou, kreativně zpracovanou tiskovinou – nejčastěji ve formě časopisu, kterou můžete využít pro nejrůznější příležitosti. Ideální jsou právě na svatbu, kde mohou být milým překvapením pro svatební hosty.

suplikova

Je jen a jen na Vás, jak si „své noviny“ necháte vyrobit a co budou obsahovat. V rámci svatebních novin můžete použít Vaše fotky – ze seznámení, z průběhu Vašeho vztahu, zároveň můžete svatebčanům formou novin prozradit „zajímavé informace“ – třeba detaily ze žádosti o ruku, vtipné momenty, které jste se svou drahou polovičkou zažili… Do novin si můžete nechat vložit třeba originální „svatební křížovku“, která hosty pobaví – třeba během Vašeho svatebního focení a dalších volných chvilek.

Svatební noviny jsou pak zároveň i pěknou památkou na Vaši svatbu – pro Vás i Vaše hosty.

Jak už jsem ale nastínila, svatební noviny si můžete nechat vyrobit i pro úplně jinou příležitost (narozeniny, maturitní večírky, výročí, jubileum,…), nebo třeba i „jen tak“ – jako památku na hezké chvíle Vašeho života.

20160531_200039

Mohou být i milou vzpomínkou na narození Vašeho dítěte – do novin si necháte zpracovat fotky, vzpomínky na onen den, kdy se děťátko narodilo, přání od členů rodiny… Váš potomek tak získá nádhernou památku na celý život.

Stejně tak můžete svatební noviny nechat vyrobit coby dárek k narozeninám, promoci, životnímu jubileu – třeba k výročí svatby Vašich rodičů a prarodičů. Takto originální dárek každého zaručeně potěší a já věřím, že i dojme k slzám…:)

20160802_202941

Každé svatební noviny jsou originál a vznikají vždy individiuálně, na přání klienta. Firma FIALA design, která Svatební noviny vyrábí, vždy přistupuje ke každému klientovi s ohledem na jeho přání a ve všech směrech se mu snaží vyhovět.
Vzhled novin je také otázkou Vašeho přání – inspirací může být daná příležitost, fotka, nebo jiná předloha, podle které byste si přáli nechat noviny zhotovit. Každý kousek je tedy originál.

noviny3

Ovšem – nemusíte se držet pouze formátu novin – je možné nechat si vytvořit třeba také rodokmen Vaší rodiny, „svatební strom“, originální fotokoláž…

fotokolaz

Já věřím, že takto originální a milá vzpomínka, dárek, památka na jedinečný moment a událost…Vás potěší kdykoliv se Vám během života dostane do rukou.

Svatební noviny můžete objednávat přes web Svatební noviny (viz odkaz níže), kde se také dozvíte více informací, včetně nabízených balíčků produktů.

ODKAZ: SVATEBNÍ NOVINY/web
ODKAZ: SVATEBNÍ NOVINY/facebook

noviny1