Svatební inspirace ze salonu NAIVE

Plánujete svatbu, nebo někdo ve vašem okolí? Pak věřím, že vás potěší moje svatební inspirace z brněnského salonu NAIVE! Nafotila jsem tu pro vás totiž několik úžasných svatebních šatů – a povím vám, tak krásné jsem opravdu neviděla… :) Přesvědčte se v mé reportáži! ;)

Když jsem si ty nádherné šaty oblékala, cítila jsem se neskutečně… Jako princezna, neuvěřitelně žensky, půvabně… a přesně takový pocit vám mají šaty, jako jsou ty svatební, dát. Vdáváte se (většinou :) jednou za život a jak dobře vím, i ze své vlastní zkušenosti, svatební šaty jsou pro nás, ženy, opravdu důležité. Jejich výběr není jen tak – je to většinou záležitost, nad kterou se dlouho rozhodujeme, vybíráme, hledáme…

Sama si vzpomínám na svou vlastní svatbu, která byla už před 11 lety. Tenkrát mi přišlo, že výběr šatů nebyl takový, jako dnes – kdy je nabídka některých salonů neskutečná!

Právě ty neskutečné, dokonalé a tak krásné šaty nabízí i Svatební salon NAIVE, který najdete v centru Brna, na České 4, ve 4. patře. Mimochodem – o tomto salonu jsem vám už na blogu psala, kdy jsem vám představila božské plesové šaty, které si tu můžute jak koupit, tak i půjčit – tento můj článek najdete ZDE

V salonu NAIVE se ovšem zaměřují hlavně právě na svatební šaty, kterých tu mají obrovský výběr. Mnoho typů, střihů, velikostí – zkrátka věřím, že si tu vybere každá budoucí nevěsta.

Výhodou je, že si tu šaty nemusíte hned kupovat – také je tu půjčují. Samozřejmostí je, že vám šaty upraví tak, aby dokonale seděly, přesně podle vašich potřeb.

Salon má velké, krásné prostory, kde můžete strávit dlouhou dobu, kdy se vám tu budou ochotně věnovat. Můžete zkoušet, hledat, vybírat… je to jen na vás. :) Ale nebojte, pokud nevíte a máte třeba jen lehkou představu, jak by vaše šaty měly vypadat – určitě vám tu rádi pomohou.

Já tu několik božských kousků nafotila, přímo na sobě, oblečené, ať ty krásné šaty vidíte v reálné podobě. Tak si nejlíp představíte, jak by mohly slušet třeba i vám… :)

Fotky mnoha úžasných šatů si prohlédněte v článku, ale i ve fotogalerii pod ním. Jak se vám ty božské kousky líbí? Mně moc – hned bych se vdávala znovu. :)

Svatební salon NAIVE najdete v centru Brna, na ulici Česká 4 – ve 4. patře nad prodejnou Baťa. Další dva salony NAIVE jsou v Praze a Bratislavě.

ODKAZ: SVATEBNÍ SALON NAIVE / web
ODKAZ: SVATEBNÍ SALON NAIVE / facebook