Susan Cakes – dokonalost v chuti!:)

Už dávno je pryč doba, kdy jsme znali pár klasických zákusků v cukrárnách, na které jsme s nadšením chodili s rodinou po nedělním obědě. A s úsměvem si prohlížíme narozeniné fotky, na kterých vidíme dorty, které vypadají všechny skoro stejně… V dnešní době jsou cukrářské speciality – cukrovinky, dorty, nebo další, nejrůznější sladké dobroty, často přímo vrcholným designovým kouskem, který chutná…božsky!

Ovšem, i toto nebývá pravidlem:) Samozřejmě – největší roli hraje to, kdo daný produkt vytváří. Abych byla upřímná – já například jsem v tomto směru naprostý „analfabet“ a upéct něco, co nejen dobře chutná, ale taky hezky vypadá, je pro mě nadlidský úkol. O to víc obdivuju ty, kteří to umí. Takoví lidé mají zkrátka talent, vnímají krásu a dokážou spojit několik zásadních věcí – skvělou chuť, vynikající suroviny a design – v naprosto dokonalý, výsledný produkt.

svat 15

Není pak vůbec problém nechat si upéct a vytvořit přesně to, co si přejete – pokud natrefíte na správnou značku, Vaše přání a představa se změní v nádhernou realitu:)
Já jsem nedávno na jednu natrefila – a můžu Vám říct, ty věci, dorty, cukrovinky, celé sweet bary…to všechno vypadalo TAK nádherně, že Vám prostě musím napsat víc. Značka se jmenuje SUSAN CAKES a stojí za ní paní Zuzana Šíblová, která je nadšenou cukrářkou.

modra

jarka

Paní Zuzana je přímo nadšenec do tvorby kreativních dortů a cukrovinek a Vaše přání a představa o finálním produktu – dortu, nebo třeba celém sweet baru, je pro ni přímo výzvou. Svoji práci miluje a i to se odráží na výsledku:) Společně navrhnete to, co si přejete a v Susan Cakes vše zrealizují:)

Značka, jejímž mottem je „dokonalost není jen v designu, ale i v chuti“, vyrábí netradiční, exkluzivní dorty, dle vlastních receptur. Dort si zde můžete nechat navrhnout, nebo můžete přijít i s vlastním nápadem – Vaše přání je zde naprostou prioritou. Očekávejte tedy velmi osobní přístup – Vaše spokojenost je to nejdůležitější.

patina

Objednat si tady můžete nádherný, do posledního detailu propracovaný, svatební dort, nebo dort na narozeninovou oslavu. Úžasné jsou také modelované květiny, které paní Zuzana vyrábí, vypadají naprosto jako živé:)

Web

Samozřejmě lze objednat i dorty a sladké dobroty k nejrůznějším příležitostem – k narození dítěte, křtinám, promocímSpecialitou jsou pak dorty pro děti – kdy není problém vytvořit dort v jakémkoliv stylu, nebo designu pohádky.

Web

lod 1

 

V neposlední řadě se značka SUSAN CAKES zabývá realizací stále více oblíbených, tzv. sweet barů – jedná se o celé stolky, místa – bary – kde najdete nejrůznější druhy cukrovinek, sladkostí, dortů a vyráběných dobrot – vše je většinou realizováno v podobném duchu a výsledkem jsou naprosto úžasné, designové lahůdky, o kterých si až někdy můžete říct, že jsou škoda sníst:)

bar 411887966_1053849211322115_3116640693083084831_n

Až budete mít příležitost, značku Susan Cakes učitě vyzkoušejte. Věřím, že rozhodně nebudete litovat:)

Prohlédněte si další, nádherné výtvory značky SUSAN CAKES ve fotogalerii.

ODKAZ: SUSAN CAKES/web

ODKAZ: SUSAN CAKES/facebook