Sportovní vyžití (nejen) pro děti! Zkuste longboard, nebo skateboard, na jaro parádní věc!

 

Konečně je venku jarní počasí, které přímo vybízí k outdoorovým aktivitám. Také jste se už těšili, až vyrazíte ven – na kolo, brusle, nebo třeba na skateboard? Věřím, že všechny tyto sporty milují nejen dospělí, ale hlavně děti. Ve svém článku vám chci dnes dát tip na super sportovní potřeby, které si právě děti zamilují. A nejen ty! Já pro kluky nedávno pořídila nový skateboard a longboard na eshopu www.mastersport.cz, kde koupíte opravdu pestrou škálu sportovního vybavení a za skvělé ceny. Longboardy, skateboardy…jsou na jarní vycházky přímo jako dělané! Inspirujte se…a udělejte dětem radost, určitě budou z těchto sportovních potřeb nadšené!

Moji kluci od malička milují pohyb a rádi zkouší i nejrůznější sportovní potřeby, díky kterým si venkovní dovádění užijí ještě víc. Hlavně můj starší syn už od malička vyhledává vše, co má kolečka. :) Jen to počasí dovolí, vyráží ven na kolo, koloběžku, hoverboard a také na skateboard, nebo longboard.

Právě longboardy, nebo skateboardy, jsou velmi oblíbeným sportovním vybavením, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. I když – u nás doma se na těchto sportovních potřebách vyžívají hlavně děti, já jsem velmi opatrná. :)  I když nezastírám, že bych si přála také umět na něčem takovém jezdit. No, možná k tomu ještě časem dospěji… Manžel na skateu dřív jezdil a dodnes to umí! :)

Každopádně, moje děti jsou velmi šikovné a na všem se naučí jezdit téměř hned. A hlavně, moc je to baví!
Právě longboard, nebo skateboard, je skvělou věcí, kterou děti ocení na jakékoliv vycházce, nebo ve skateparku. A pokud jsou dětičky šikovné, mohou se naučit i celou řadu triků!

Longboardy i skateboardy mají i celou řadu výhod. Tou hlavní je bezesporu skladnost, malé rozměry a snadná přeprava. Skateboard, longboard se vám v pohodě vejde do auta, můžete s ním cestovat MHD a i doma, v bytě…vám nezabere moc místa.

Sportovní vybavení vám už dlouho doporučuji kupovat na eshopu www.mastersport.cz, mají obrovský výběr sportovního a fitness vybavení, fajn ceny a dostupnost skladem. Objednané zboží vám také vždy velice rychle doručí – potvrzuji na základě mnoha svých zkušeností.

Pořídíte zde i pestrou škálu sportovního vybavení pro děti – a právě i skateboardy. Mimo ty tu pak najdete také longboardy, penny board, waveboardy… A samozřejmě, také nutné vybavení k tomu, přilby a chrániče. I když jsou děti obvykle šikovné, na tyto ochranné pomůcky určitě nezapomínejte!

Já klukům pořídila skateboard Master Experience Board – Wood. Je to klasický model ve velmi kvalitním zpracování ze dřeva. Má super jízdní vlastnosti (jak syn potvrdil :) a je určený už pro ty, kdo mají se skateborady nějaké ty zkušenosti.

Děti (ale i dospělí) se na něm vyřádí nejen ve skateparku, super je i na cyklostezku, do města…

Starší syn si užívá i jízdu na longboardu, máme longboard Master 42″ Dancing Style – White Wood. Opět je vyrobený ze dřeva, v super kvalitě.
Díky prohnutí desky je longboard ideální i na celou řadu triků! Ideální věc jak pro pokročilé, tak pro začátečníky.
Jak jsem psala, určitě děti vybavte i chrániči a přilbou!
Kluci mají chrániče Master Profi Protect, vybírat je můžete z několika velikostí.
Jsou určené na citlivá místa, která obvykle při pádech trpí – tedy na kolena, lokty a zápěstí.
Helma na skateboard Master Freak je klasikou, přesně typ, který se na skate „nosí“. :) A bez helmy raději fakt nejezdit! :)
Udělejte dětem (nebo sobě) radost – vyražte ven, na skate! Je to skvělá zábava a i vycházku si můžete užít jinak!

ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / facebook
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / instagram

ODKAZ: MASTERSPORT.SK / web, eshop