Soutěž o zážitkové focení!

Mám pro Vás další zajímavou soutěž – o jedinečné „ZÁŽITKOVÉ FOCENÍ“ – kdy se doslova proměníte v pohádkovou vílu. Památkou Vám zůstanou nádherné fotky, které opravdu stojí za to!

Asi každá z nás, žen, touží po tom, být někdy neodolatelně krásná. Hezky nalíčená, učesaná, stylově oblečená, upravená… Ale jak vím, mnoho žen také zkrátka neví „jak na to“. Proto je asi nejlepším řešením svěřit se do rukou někomu, kdo ženské kráse opravdu rozumí…:) A také, kdo z Vás tu neodolatelně krásnou bytost dokáže udělat.

Přesně to umí i moc šikovná brněnská vizážistka a stylistka Lucka Gehringerová. Lucku znám osobně už mnoho let a opravdu Vám ji můžu doporučit. Lucka má talent a dokáže Vás dokonale nalíčit – a podtrhnout tím tak Vaši osobitou jedinečnost.

Zpátky ale k naší soutěži – právě Lucie Gehringerová spolupracuje s vynikajícím brněnským fotografem Milanem Forstem – a mimo jiné se zaměřují i na tzv. zážitkové focení – kdy se fotí v přírodě, v zajímavém stylingu a ve spojení se zvířaty – nějčastěji s nádhernými koňmi.

A právě toto ZÁŽITKOVÉ FOCENÍ – s koněm – můžete vyhrát i v naší soutěži! A pozor – přihlásit se do soutěže můžete opravdu všechny, vůbec nezáleží na věku, vzhledu… Krásné můžete být úplně všechny!

V rámci focení se Lucie postará o celkovou přípravu – make-up, účes, styling – oblečení, výběr koně a místa focení. Fotit bude Milan Forst – a Vy získáte 5 nádherných fotek jako památku na celý život:)

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

  1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
  2. Dejte “like” FB profilu LUCIE GEHRINGEROVÁ – Make-up/styling
  3. Nasdílejte soutěžní příspěvek na Váš FB profil.
  4. Pozvěte všechny své přátele k olajkování FB profilu Cool Brno Blog (na PC – pokud se dostanete na tento FB profil, v nabídce po pravé straně máte možnost „pozvat své přátele“)
  5. Napište, proč byste právě VY chtěla zážitkové focení vyhrát:) Pište do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz
    Hodně štěstí!:)

ODKAZ: LUCIE GEHRINGEROVÁ MAKE-UP / STYLING – facebook
ODKAZ: MILAN FORST / GOSTPHOTO – facebook

ODKAZ: MILAN FORST / GOSTPHOTO – web