Soutěž o skvělý cestovní deník!

Není to tak dlouho, co jsem vám tady, na blogu, představila krásně zpracovaný Cestovní deník, určený pro zápisky z vašich cest. A dnes mám pro vás o tento skvělý deník soutěž! Myslím, že na prázdniny by se vám rozhodně mohl hodit… :)

Čím je tento deník specifický a zajímavý?
Tím, že je koncipovaný právě pro zápisky z cest. Je rozdělený na tři části. První část “Před cestou” je určená k zápiskům, jak svou svou cestu plánujete, co od ní očekáváte… V deníku jsou už i natištěné otázky, na které si můžete odpovědět (například “Co všechno chcete na své cestě vidět”).

Druhá část deníku se jmenuje “Na cestě” – slouží k zaznamenávání dojmů a zážitků přímo na vaší cestě. Na každé dvojstraně najdete ikony počasí a také hvězdičky, počtem vybarvení jednoduše vyjádříte vaše zhodnocení dne nebo cesty.

Do deníku si také můžete vlepovat letenky, vstupenky, fotky – zkrátka, je jen na vás, jak si deník upravíte, ozdobíte… :)

Třetí část deníku – “Po návratu” – je určená vašemu zhodnocení, dojmům, emocím…zkrátka, shrnete si zde, jak se vám váš výlet líbil.

Součástí deníku jsou i štítky a samolepky – můžete si jimi různě doplňovat své zápisky.  Samolepky mají různý význam – dle symbolů, ovšem svůj vlastní význam jim můžete dát i vy sami.

Pojďme k soutěži! Jeden z vás může tento krásný deník vyhrát – jak soutěžit?

  1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG, na Instagramu sledujte prosil @misasalacova
  2. Dejte “like” FB profilu Korálky dní
  3. Odpovězte na otázku: NA KOLIK ČÁSTÍ JE DENÍK ROZDĚLENÝ?
    A) 3   B) 5   C)10
  4. Odpověď naleznete v tomto článku ;)
  5. Odpovědi pište buď do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Cestovní deník koupíte na eshopu Korálky dní, viz odkaz níže – a pozor, při zadání kódu „MÍŠA“ máte při nákupu 10% slevu. ;) 

ODKAZ: KORÁLKY DNÍ / web, eshop
ODKAZ: KORÁLKY DNÍ / facebook