SOUTĚŽ o luxusní paletku stínů TOO FACED CHOCOLATE GOLD!

Milé parádnice, mám pro vás další skvělou soutěž, která vám, doufám, udělá radost! Můžete vyhrát luxusní, voňavou paletku stínů od značky TOO FACED – CHOCOLATE GOLD z parfumerie Sephora. A je fakt boží! ;)

Značku Too Faced jsem si oblíbila snad okamžitě, kdy jsem se s ní v parfumerii Sephora setkala. Věci od Too Faced jsou výborné – a to z několika důvodů. Tím hlavním je rozhodně vysoká kvalita všech produktů, silná pigmentace, díky které vše dokonale drží a poskytuje dlouhotrvající efekt. Ať už se jedná o make upy, lesky na rty, tvářenky, nebo stíny – to vše jsem vyzkoušela a byla jsem vždycky naprosto nadšená.

Kromě toho, že produkty Too Faced jsou v dekorativní kosmetice nesmírně kvalitní, oceňuji i božské, designové obaly a třeba také vůně! Ano, produkty od Too Faced obvykle dokonale voní – třeba po čokoládě, jako paletka, o kterou dnes můžete soutěžit. ;)

„Čokoládová“ paletka Too Faced Chocolate Gold je až designový kousek! Její obal vypadá totiž opravdu jako tabulka čokolády a pozor, stíny opravdu čokoládově voní!

Paletka obsahuje celkem 16 nádherných očních stínů, které můžete vzájemně skvěle kombinovat.

12 stínů je v zářivých, metalických tónech, 4 stíny jsou matné – pro základní líčení. Barvičky jsou tu jak neutrální, tak i výraznější – skvěle se budou hodit pro všechny typy pleti.

A právě tuto úžasnou paletku v hodnotě 1420,- můžete vyhrát!

Jak soutěžit?

 1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
 2. Pozvěte všechny své přátele k olajkování FB profilu Cool Brno Blog (pokud se dostanete na tento FB profil, v nabídce po pravé straně máte možnost „pozvat své přátele“)
 3. Odpovězte na otázku: Kolik stínů najdete v paletce Too Faced Chocolate Gold?

  a) 10
  b) 16
  c) 20

  Odpovědi pište buď do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Kosmetiku Too Faced koupíte v parfumerii Sephora, v Brně v Olympii a také přes eshop.

ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA / web, eshop
ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA / facebook