SOUTĚŽ o 10 úžasných přípravků EYE LIFT, které jsou tím NEJ na oční partie!

Holky, věřím, že touto kosmetickou soutěží vás zaručeně potěším! Mám pro vás totiž více než skvělé ceny – a to 10 kusů vynikajícího produktu, který je opravdu jedním z nejlepších na oční partie. Vyhrát můžete přípravek Eye Lift od značky Miracle Cosmetic! A výherkyní bude tedy rovnou 10… ;)

Přípravek Eye Lift je vůbec nejprodávanějším produktem od této značky a má vynikající účinky na oční partie.

U produktu Eye Lift je skvělá jedna skutečnost, které si všimnete v podstatě okamžitě – jeho efekt je totiž patrný hned po aplikaci. Dokáže rychle doslova vypnout pokožku, stáhne póry – pokožka získá pružnost a vypadá opravdu okamžitě mladší. A to je přesně to, co přece chceme:)

Vynikající je, že tento přípravek nijak nedráždí oči – což můžu potvrdit, protože sama mám hodně citlivou pokožku a také oční partie. Ideální věc také pro alergiky. Eye Lift je také zcela bez parfemace.

Nanášet můžete zejména na oblast okolo očí – stačí opravdu malé množství, které lehce vklepete prsty do pokožky. Hodí se ovšem i na partie na čele, kde jsou vrásky rovněž hodně patrné.

Doporučuje se používat ráno (na čistou pokožku), pro dosažení nejlepších viditelných účinků. Po aplikaci nanesete Váš obvyklý krém, nebo make up.

Za sebe hodnotím jako opravdu jeden z nejlepších produktů na oční partie – efekt je opravdu úžasný a hlavně, skutečně rychle viditelný. :)

Zpátky ale k soutěži!
Značka Miracle Cosmetic věnovala vám, čtenářkám mého blogu, celkem 10 produktů EYE LIFT.

Jak soutěžit?

  1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
  2. Dejte „like“ FB profilu MIRACLE COSMETIC ČESKÁ REPUBLIKA
  3. Pozvěte všechny své přátele k olajkování FB profilu Cool Brno Blog (pokud se dostanete na tento FB profil, v nabídce po levé straně máte možnost „pozvat své přátele“)
  4. Odpovězte na otázku:  OBSAHUJE PŘÍPRAVEK EYE LIFT PARFEMACI?Odpověď pište do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Hodně štěstí!:)

Veškeré produkty značky Miracle Cosmetic můžete objednat přes web/eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: MIRACLE COSMETIC / web
ODKAZ: MIRACLE COSMETIC / facebook