SKLIZENO na festivalu JÍDLO Z BLÍZKA

Opravdové potraviny – to je SKLIZENO! A tato značka, která garantuje to nejchutnější jídlo, se Vám představí i na festivalu JÍDLO Z BLÍZKA! Čtěte dál:)

Značku SKLIZENO jsme Vám už nedávno představily – SKLIZENO – to je opravdové jídlo, které chutná skvěle. A proč? Protože všechny potraviny, které SKLIZENO ve svých prodejnách nabízí, pochází od regionálních farmářů, výrobců a pěstitelů, kteří používají k výrobě pouze ty nejkvalitnější suroviny, žádné chemikálie, dochucovadla, nebo škodlivá éčka.

Unknown-18 Unknown-12

Mě si SKLIZENO absolutně získalo. Stačilo zde jednou nakoupit a bylo mi jasné, že se do obchodů  SKLIZENO budu pravidelně vracet. Všechno jídlo z klasických řetězců Vám po tom, co zkusíte třeba skvělou šunku, sýry, nebo pečivo, prostě nějak přestane chutnat. Rozdíl poznáte totiž okamžitě, už od prvního sousta:)

Myslím, že bychom se zkrátka neměli „odbývat“ na tom, co je pro nás nejpodstatnějí – tedy kvalitní jídlo. Proto bychom si měli užívat každé sousto potravin, které jsou opravdové, plné chuti  a zdravé. Souhlasíte?:)

A teď k festivalu JÍDLO Z BLÍZKA – už jste o něm slyšeli?

jidlozblizka

Festival JÍDLO Z BLÍZKA probíhá od 7. do 31. července ve vybraných restauracích v Brně – kde můžete ochutnat skvělá tříchodová menu připravená z místních surovin od nejlepších regionálních výrobců. Přesný seznam restaurací a jejich menu si můžete prohlédnout zde: RESTAURACE / JÍDLO Z BLÍZKA

A můžete se těšit na skutečné lahůdky – čerstvé ryby, kvalitní maso, sezónní zeleninu, ovoce, houby, bylinky… Zkrátka Vaše jazýčky si zde určitě přijdou na své:) A abychom nezapomněly – nebudou chybět ani kurzy vaření a degustace vín!

jidlozblizka1

 

V rámci festivalu také proběhne doprovodný program (více se dozvíte zde: DOPROVODNÝ PROGRAM), kde se představí na celkem 4 akcích také značka SKLIZENO. A co přesně Vás čeká?

 

10.7. od 19.00, Kavárna ERA, Zemědělská 30, Brno –  Sklizeno prezentuje: Ginový večírek s Martinem Žufánkem

Nechejte si namíchat ten nejlepší GT od skutečného profesionála, ve společnosti dobrých přátel a hlavně, dobrého pití:) Těšit se můžete na vynikající borovičku, giny, toniky, zkrátka samé super drinky (a jak jinak – z té nejkvalitnější výroby).

Více se dozvíte zde: Ginový večírek s Martinem Žufánkem

Z5

31.7. od 19:00, Kavárna ERA, Zemědělská 30, Brno – Sklizeno prezentuje: Cidre Premier není jabčák

Večer s Cidrem Premier – Povídání a košt sídru s Jáchymem Klimentem z Cidrerie.

Víte, co je to „cider“? Je to jemně perlivé, jablečné víno, které znaly už naše babičky. A kdo ho doposud neochutnal, měl by tuto chybu napravit:) A příležitostí může být právě tento cidrový večer. Seznámíte se také s výrobou Cidru a ochutnáte ročník 2012 – suchý, polosuchý a letos i sladký cidre ve variaci tradiční a výběrové směsi jablek.

Více se dozvíte zde: Cidre Premier není jabčák

cidre1 

17.7. od 19:00, Kavárna ERA, Zemědělská 30, Brno – Sklizeno prezentuje: Autentická vína s Bogdanem Trojakem

Víte, že víno může chutnat úplně jinak, než jste zvyklí? Jinak – autenticky? A právě o tuto autenticitu se snaží skupina moravských vinařů, kteří pro Vás připravují hodnověrná vína té nejvyšší kvality. Přijďte je ochutnat!

Degustaci Vás povede Bogdan Trojak z VELTLIN.CZ

Více se dozvíte zde: Autentická vína s Bogdanem Trojakem

vina1

24.7. od 19:00, Kavárna ERA, Zemědělská 30, Brno – Sklizeno prezentuje: Vinařství Dva duby z Dolních Kounic

SKLIZENO Vás také zve na ochutnávku a povídání o biodynamických vínech s vinohradníkem Jiřím Šebelou z vinařství Dva duby.

Více se dozvíte zde: Vinařství Dva duby z Dolních Kounic

vina2

Která z akcí Vás zaujala nejvíc? My se chystáme právě na ochutnávku Cidru, tak se tam s Vámi rády potkáme:)

 

Oficiální web festivalu JÍDLO Z BLÍZKA: JÍDLO Z BLÍZKA / OFFICIAL WEB

sklizenomale

V Brně najdete prodejny SKLIZENO na těchto místech:

SKLIZENO – BRNO, Josefská 14

SKLIZENO – BRNO, U RONDA, Křídlovická 47

SKLIZENO – BRNO, KAMECHY, Říčanská 970/23

SKLIZENO – BRNO, U SEMILASSA, Palackého třída 93

SKLIZENO – BRNO, Dvořákova 10

SKLIZENO – BRNO, Campus, Netroufalky 770 (prodejna se otvírá v létě 2014)

Kromě Brna má SKLIZENO své prodejny také v Praze a v Olomouci. Více informací naleznete na oficiální webu značky.

 

SKLIZENO  – oficiální stránky: SKLIZENO / OFFICIAL WEB

SKLIZENO na Facebooku: SKLIZENO / FACEBOOK