Reportáž: FAIRHOTEL slavil 1. narozeniny!

V Brně mám svá oblíbená místa, kam se vždy ráda vracím – a jedním z nich je určitě také FAIRHOTEL a hlavně, FAIRCAFE Restaurant, kde opravdu výborně vaří. A právě FAIRHOTEL oslavil nedávno své první narozeniny – já se tu tento den zastavila a mám pro Vás dnes malou reportáž – a také spoustu fotek, abyste viděli, jak krásné to tu je…:)

Upřímně, víte, proč to tu mám ráda? Kromě opravdu vynikajících jídel, která místní kuchaři umí, je právě v tomto hotelu a restauraci moc fajn atmosféra. Příjemná a taková domácí. Cítíte se tady vítaní pokaždé, se sem vrátíte. A tak to má být – alespoň, já taková místa upřednostňuji.

FAIRHOTEL nedávno oslavil 1. rok od svého otevření – v tento den jsem se sem zašla také podívat a mám pro Vás dnes fotky a také moje vlastní hodnocení zdejších služeb a prosředí!

Pokud jste zde ještě nebyli, doporučuji Vám to napravit – hlavně restaurace za návštěvu stojí. Mimochodem, já Vám ji už dříve na blogu představila – více ZDE.
Jídlo jsem v této restauraci už ochutnala několikrát – a pokaždé jsem byla naprosto maximálně spokojená. Víte, v dnešní době, najít restauraci, kde se dobře najíte, navíc za přijatelné ceny, opravdu není jen tak. Proto jsem za takové, kde si tímto mohu být naproto jistá, opravu ráda. 

Do FAIRCAFE Restaurantu si můžete zajet už ráno na snídani, kterou zde připravují samozřejmě pro hotelové hosty. Dáte si tu kvalitní a výběrovou kávu (mimochodem, v nabídce najdete specifickou a jedinečnou kávu od Rebelbean). Tato restaurace je i skvělým místem pro různé schůzky – najdete zde klid, soukromí a také rychlou wifi, což oceňuji i já (pozor, rychlá wifi stále dnes není na mnoha místech samozřejmostí…).

Jakmile to počasí umožní, bude ve FAIRHOTELu otevřený příjemný SkyBar, který Vám nabídne nádherný výled na Brno. Na posezení, se sklenkou vína, úžasné místo!

V prostorách FAIRHOTELu najdete i wellness studio s finskou a parní saunou a malým ochlazovacím bazénkem – právě saunování je super na imunitu, ale i detoxikaci těla! Wellness studio si zde mohou rezervovat i neubytovaní hosté. V nabídce jsou zde i thajské masáže.

V rámci 1. narozenin pak všichni, kdo 18. dubna do FAIRHOTELu přišli, dostali sklenku Prosecca a také opravdu vynikající dort – ochutnala jsem a byl naprosto TOP!

Při své návštěvě jsem samozřejmě zašla také na oběd do restaurace – a ochutnala jsem novinky z aktuálního, jarního jídelního lísku, kam přibylo spoustu novinek.

Já, jakožto milovník ryb, jsem ochutnala pečenou tresku s cukrovým hráškem, quinoou a kaviárem, byla vynikající.

Zkrátka, FAIRHOTEL a hlavně, FAIRCAFE Restaurant je rozhodně dobré znát a věřím, že kdo z Vás tu už byl, zamiloval si toto místo úplně stejně, jako já. Hlavně, do restaurace se budete určitě rádi vracet, protože tak dobré jídlo opravdu není všude…:)

A mimochodem, kdo z Vás už FAIRCAFE Restaurant vyzkoušel? Napište mi Vaše dojmy do komentářů, budu ráda…:)

FAIRHOTEL & FAIRCAFE Restaurant najdete v Brně na Rybářské 202/19, parkování je možné přímo v areálu hotelu.

ODKAZ: FAIRHOTEL & FAIRCAFE/web
ODKAZ: FAIRHOTEL/facebook
ODKAZ: FAIRCAFE RESTAURANT/facebook