Recenze: ECO drogerie Winni’s

Často zde, v rámci mých kosmetických recenzí, píšu o problémech s citlivou pokožkou, a to nejen u sebe, ale hlavně u svých dvou synů – oba trpí atopickým exémem. Proto musíme u nás doma vybírat adekvátně k těmto problémům i kosmetiku a také další drogerii – čistící, mycí prostředky… A právě o těchto produktech, z řady ECO drogerie vhodné pro alergiky, bude i moje dnešní recenze. Představím Vám přípravky značky Winni’s Naturel, která je svým složením vynikající právě pro lidi s citlivou pokožkou.

Jedná se o produkty italské značky Winni’s, která je vynikající díky svému velmi kvalitnímu složení – přípravky této značky totiž mají celou řadu výhod. A pozor – kromě své dobré kvality a šetrnosti mají i velice přijatelné ceny.

A čím je právě kosmetika a drogerie Winni’s Naturel tak zajímavá a kvalitní?
Jedná se produkty, které jsou v ECO kvalitě, neobsahují fosfáty, barviva, nikl, kobalt, chrom, na výrobu nejsou použité žádné živočišné složky – všechny věci jsou veganské. Zároveň, přípravky nejsou testované na zvířatech, jsou zcela rozložitelné v přírodě a jejich obaly jsou recyklovatelné.

Všechny věci této značky jsou tedy šetrné nejen k nám, lidem, ale také k přírodě.
Skvělé pro nás, lidi s citlivou pletí je, že všechny tyto přípravky jsou vynikající právě pro exematiky, alergiky, ale i pro děti.
Tady je už ale moje recenze pěti přípravků z řady drogerie.

Winni’s PIATTI Lime – Hypoalergenní mycí prostředek na nádobí
Pokud Vás stejně, jako mě, trápí exematické obtíže, jistě víte, že najít účinný a zároveň šetrný prostředek na nádobí není jen tak. Já například celou řadu běžně dostupných „jarů“ nemohu používat, pokožku na rukou mi hodně vysušují, způsobují svědění, pálení… Proto musím vhodné prostředky na nádobí opravdu dobře vybírat.

Tento přípravek na nádobí od Winni’s Naturel je právě na citlivou pokožku vynikající. Testovala jsem jej po dobu asi 14 dnů, kdy jsem jej používala několikrát denně a zcela bez obtíží, kůže na rukou byla naprosto v normálu:)

Co je důležité – tak i když je tento přípravek velmi šetrný k pokožce, tak je velice účinný. Dobře se s ním myje i opravdu silná vrstva mastnoty, špíny. Navíc, příjemná je i vůně, po limetce a jabloňových květech.

S produkty Winni’s nezatěžujete také životní prostředí – vše je v přírodě zcela odbouratelné a rozložitelné – a to platí tedy u tohoto přípravku na nádobí.

Cena je 40,-.

Winni’s BAGNO – Čistící prostředek do koupelny
Vynikající čistící prostředek, hodí se do koupelny, na umývání vany, umyvadel, obkladů, ale také na baterie, které perfektně vyleští.

Stačí lehce nastříkat buď přímo na danou plochu, nebo na hadřík a setřít. Nečistoty dobře rozpouští, zanechává čisté povrchy. Přípravek má lehce pěnivou konzistenci, je víceméně fluidní a krásně, svěže voní. Nemusí se již oplachovat.

Super je, že rozpouští vodní kámen, usazené nečistoty, se kterými obvykle v koupelně bojujeme.

Opět je vynikající pro osoby s citlivou pokožkou, nedráždí, nealergizuje. Navíc, cena je skvělá – přípravek stojí 61,-,což je myslím naprosto přijatelné.

Winni’s MULTIOSO – Universální čistící prostředek na omyvatelné povrchy
Prostředek, který má univerzální využití, v podstatě na všechny tvrdé povrchy – perfektně je vyčistí, zbaví mastnoty, drobků…

Super věc, kterou oceníme hlavně my, maminky dětí, kdy je neustále něco špinavé a „upatlané“:) Přípravek je vhodný na všechny typy tvrdých povrchů – na kuchyňské linky, stoly, skleněné desky stolů, na zrcadla, nábytek… Zkrátka, takový univerzální pomocník, který se prostě hodí.

Stačí opět nastříkat přímo na povrch a setřít. Nečistoty dobře smývá, rozpouští, plochy nechává čisté, lesklé. Přípravek hezky, svěže voní. Opět se neoplachuje.

Opět má vynikající složení, nevyvolává alergické reakce a podráždění a je v přírodě zcela odbouratelný.

Cena je vynikající, 46,- – za takovou kvalitu a zdravotní nezávadnost…

Winni’s LAVATRICE – Univerzální hypoalergenní prací gel
Volba vhodného pracího prostředku je pro nás, alergiky a exematiky, obzvlášť důležitá. Hlavně pro děti musím vždy vybírat jemné a šetrné prostředky, vhodné pro osoby s citlivou pokožkou. Ovšem, zároveň musí dobře prát…:)

Tento prací gel Winni’s Lavatrice je vynikající právě pro alergiky – je jemný, voní po verbeně a mýdlu z Aleppa. Opět je svým složení zcela přírodní, neobsahuje živočišné složky, není testovaný na zvířatech, je odbouratelný v přírodě a v recyklovatelném obalu.

Musím říct, že pere dobře – což mě moc mile překvapilo. Bohužel totiž není samozřejmostí, že takto šetrné prací gely zároveň i dobře perou. Odstranil i skvrny od jídla – s těmi na oblečení svých dětí dost často bojuji. Prádlo po vyprání také příjemně voní.

Obecně dávám pracím gelům přednost před prášky – a tento se mi opravdu dobře osvědčil. Skvělá je také jeho cena, prostředek 1,5L stojí 163,–

Winni’s AMMORBIDENTE – Hypoalergenní koncentrovaná aviváž
Super volba k výše zmiňovanému pracímu gelu – opět vhodná svým složením i na citlivou pokožku, a to i dětí. U aviváže je pro mě důležitá nejen její šetrnost, ale také vůně, kterou prádlu „propůjčuje“ – tato aviváž voní moc hezky, květinově.

Po vyprání je prádlo krásně měkké, příjemné na dotek, po uschnutí není ani tolik zmačkané – samotná aviváž pak usnadňuje žehlení.

Aviváž je vhodná jak na praní v pračce, tak na ruční praní. Opět je velmi jemná k pokožce, nedráždí a nealergizuje.

Cena je 61,- za 750ml.

Kosmetiku a drogerii Winni’s Naturel koupíte buď přes eshop, viz odkaz níže, v Brně pak prodejnu najdete na ulici Říčanská 13, v Bystrci.

ODKAZ: DROGERIE MADEL / web, eshop
ODKAZ: DROGERIE MADEL / facebook