Přemýšlíte o jarním detoxu? Spojte ho s wellness pobytem v Augustiniánském domě v Luhačovicích!

Není to tak dlouho, co jsem vám na blogu dávala jeden svůj „cestovatelský tip“ – kam na wellness pobyt. Na toto téma mi totiž od vás stále chodí četné dotazy – a pokud mám opravdu jedno místo vřele doporučit, je to právě Augustiniánský dům v Luhačovicích. Kdo tu už byl, dá mi jistě za pravdu, že je to zde zkrátka…dokonalé. A protože vás dle ohlasů můj článek zaujal, ráda bch vám dnes přinesla inspiraci na jarní pobyt právě zde – navíc s gurmánskými zážitky v podání Pavla Sapíka… Čtěte dál! :)

Z Brna jste v Luhačovicích asi za hodinku a půl, což rozhodně není nijak daleko. A udělat si sem výlet, ať už jen na den, nebo na pár dnů, stojí opravdu za to!

A právě v Luhačovicích najdte kouzelný wellness & spa hotel Augustiniánským dům, který jsem vám nedávno představila v rámci mé „cestovatelské rubriky“ Travel Diary – více ZDE.

V Augustiniánském domě je krásně v každém ročním období – hotel nabízí dokonalé, designově naprosto vyladěné prostředí, wellness & spa služby, skvělou gastronomii…zkrátka, vše, na co si ve spojitosti s perfektně stráveným odpočinkem vzpomenete…

Dnes bych vám chtěla dát tip na jarní pobyt, který si tu můžete užít, navíc s úžasným gurmánským zážitkem!

Augustiniánský dům slaví své 8. výročí – a právě oslava proběhne v rámci pobytu, na kterém vás 10. března čeká i Gurmánský večer s živou hudbou a 5-ti chodovým menu, snoubeným s moravskými víny, pod taktovkou vyhlášeného šéfkuchaře Pavla Sapíka.  Celý pobyt pro tento víkend zní opravdu skvěle – každý den si tu vychutnáte všemi smysly. Co přesně pobyt obsahuje a možnost rezervace najdete ZDE

Za pozornost tu pak stojí i široká nabídka wellness služeb – v prostorách wellness najdete vyhřívaný bazén, sauny a dopřát si můžete i mnoho druhů masáží a rituálů.

Doporučila bych pak určitě vyzkoušet detoxikační procedury, které jsou právě pro jarní období, kdy se provádí často očisty těla, tím pravým. Zajímavý je rozhodně Augustiniánský detox, což je procedura ideální pro komplexní očistu těla.  Během celotělové masáže využívají tradiční techniky na pročištění a odvodnění, navíc si vychutnáte i speciální drink pro očistu těla.

Vyzkoušejte i Augustiniánské saunovací rituály zaměřené na odkyselení a vědomou očistu organismu. V parní lázni používají zásadito-minerální sůl s léčivou silou 8 jemně namletých drahokamů.

Při všech ošetřeních tu pracují pouze s nejkvalitnějšími rostlinnými surovinami a využívají účinků léčivých domácích bylin – všechny přípravky jsou certifikovanou přírodní kosmetikou nebo BIO kosmetikou.
Mimochodem, pokud vás nabídka detoxikačních procedur v Augustiniánském domě zaujala, můžete si o nich detailně přečíst ZDE.

Pokud hledáte místo, kde přivítat jaro, nasát novou energii a vychutnat si svůj odpočinek na maximum, zkuste právě tentou kouzelný wellness hotel. Uvidíte, že budete naprosto nadšení… :)

ODKAZ: WELLNESS & SPA HOTEL AUGUSTINIÁNSKÝ DŮM / web
ODKAZ: WELLNESS & SPA HOTEL AUGUSTINIÁNSKÝ DŮM / facebook

 

ODKAZ: AUGUSTIAN LIFE / web / eshop