Představuji: unikátní projekt SpravceBytu.cz!

Dnes mám pro vás jeden velmi zajímavý tip – osloví hlavně ty z vás, kdo vlastníte byt, nebo více bytů a řešíte problémy, které souvisí s pronájmem. Ať už to je samotné hledání nájemníků, nebo pak správa, údržba bytů… Chci vám totiž představit firmu & službu, SpravceBytu.cz! O co jde? SpravceBytu.cz se o váš byt / byty postarají tak, že vám všechny výše uvedené problémy odpadnou… Byt si od vás pronajmou, bude vám chodit pravidelně, bez zpoždění částka za nájem a také budou řešit veškeré sounáležitosti, které s pronájmem souvisí, ať už je to správa stavu nemovitosti, nebo zákaznický servis pro nájemníky. 
Myslím, že stojí za to SpravceBytu.cz poznat – víc v následujícím článku!

Vlastníte byt, nebo více bytů a pronajímáte je „na vlastní pěst“? Pak určitě víte, nebo máte už přímo zkušenosti, že je s tím často mnoho starostí, problémů…
Někdy je vůbec obtížné najít nájemníky a pokud je najdete, můžete řešit pak i další nepříjemnosti. Třeba to, že za nájem neplatí včas, nebo dokonce vůbec. Mimo to, nájemci vás, coby majitele nemovitosti pak také oslovují s řešením stavu bytu, s technickými problémy… A vám to nejen, že znepříjemňuje život, ale bere i drahocenný čas.

Přesně pro vás jek pak služba SpravceBytu.cz jako dělaná! Už jste o ní slyšeli? Napíšu vám v několika bodech, v čem je tato služba tak skvělá!

Samotný pronájem bytu s sebou vždy přináší i mnoho starostí, administrativních, ale i časově náročných. Svému nájemníkovi pak často musíte být doslova „k ruce“ – kdykoliv v ohledu správy bytu něco potřebuje. I to za vás SpravceBytu.cz vyřeší!

SpravceBytu.cz je u nás poměrně ojedinělá služba, která se o správu vašeho bytu postará doslova od A do Z.

Váš byt, nebo dokonce i více bytů si od vás pronajmou za předem domluvené nájemné.
To vám pak na účet chodí přímo od SpravceBytu.cz každý měsíc, bez prodlení. Získáváte tak zaručené nájemné, a to i bez ohledu na to, zda je váš byt obsazený, či nikoliv.

SpravceBytu.cz pak již hledají do vašeho bytu podnájemníky, ovšem vy s tím související starosti už neřešíte. Veškeré požadavky nájemníků, ať už administrativní, technické, nebo například vyúčtování energií a služeb…o to vše se SpravceBytu.cz stará.

Nespornou výhodou, která pro vás v souvislosti s využitím služby SpravceBytu.cz plyne je to, že zaručují i stav nemovitosti. Byt vám po uplynutí nájemní smlouvy předají ve stejné stavu, v jakém ho od vás převzali. Tedy samozřejmě s přihlédnutím k běžnému opotřebení.
Bytu vždy pravidelně kontrolují a také je automaticky pojišťují.

SpravceBytu.cz se stará o nemovitosti v Praze, ale i v Olomouckém, nebo Jihomoravském kraji, služba je tedy dostupná i pro majitele bytu v rámci Brna a okolí.

Pronajímat byt na vlastní pěst vás stojí čas, peníze a někdy i pěkné nervy… :) Třeba je i pro vás služba SpravceBytu.cz tou pravou. Mrkněte na web – viz odkaz níže – kde se dozvíte víc informací. 

ODKAZ: SPRAVCEBYTU.CZ / web
ODKAZ: SPRAVCEBYTU.CZ / facebook
ODKAZ: SPRAVCEBYTU.CZ / instagram