Představuji: svíčky, vosky a vůně PartyLite

O jedinečných svíčkách značky PartyLite jsem vám už na sociálních sítích svého blogu, na Facebooku a Instagramu, několikrát psala. Já si tuto značku zamilovala, nabízí designové a božsky voňavé bytové svíčky, vosky a další vůně… Mimo to jsou všechny produkty PartyLite opravdu vysoce kvalitní, neobsahují zbytečnou chemii, nejsou testované na zvířatech a jsou vyráběné v duchu podpory obnovitelných zdrojů v přírodě. Proč vyzkoušet právě tuto značku? Napíšu vám o ní víc ve svém článku… :)
Svíčky a veškerý sortiment PartyLite seženete přes Facebookové stránky Voňavý domov s PartyLite.

Na trhu je dnes obrovská spousta nejrůznějších vonných svíček a věřím, že je většinou mnozí vybíráte hlavně podle vůně, nebo ceny… Ale věřte, i věc, jako je vonná svíčka, může být vyrobena kvalitně, šetrně, bez zbytečné chemie…

Možná by vás ani nenapadlo, že i vonné svíčky, tedy ty nekvalitní, mohou hořením do vzduchu uvolňovat ne příliš zdravé chemické látky, výpary, které mohou ohrožovat citlivější osoby, nebo třeba ty s alergiemi, astmatem… Většina lidí si totiž mylně myslí, že svíčky jsou obecně nezávadný produkt, díky hlavní složce, kterou je vosk… Ovšem, i svíčky se vyrábí nejrůznějšími způsoby a často obsahují něco, co může být škodlivé.

Protože vzduch, do kterého uvolňuje své výpary a vůně vonná svíčka dýcháme, rozhodně bychom výběr svíček neměli brát na lehkou váhu. Je fajn najít si své osvědčené značky, o kterých se něco dozvíme a které jsou složením svých produktů zcela v pořádku.

Jednou takovou značkou, která nabízí opravdu vysoce kvalitní vonné svíčky, vosky, bytové vůně, nebo i vůně do auta, je firma PartyLite. Já vám o ní už v několika příspěvcích psala na Facebooku a Instagramu svého blogu – sama jsem si totiž tyto svíčky a hlavně, celou značku, opravdu zamilovala. Proč? Důvodu je rozhodně celá řada!

U vonných svíček a vosků vás asi bude zajímat to hlavní – jaké jsou vůně. Nabídka vůní svíček a vosků značky PartyLite je skutečně obrovská! Vůně jsou příjemné, některé velmi intenzivní, záleží opravdu na vás, co máte sami rádi a čemu dáváte přednost. Já vůně svíček přizpůsobuji obvykle ročnímu období. Zatímco na podzim, v zimě, během Vánoc, vybírám kořeněné, dřevité vůně, tak na jaře spíš vůně lehčí, svěží, ovocné, citrusové…

Každopádně, svou oblíbenou vůni si u PartyLite určitě vyberete. :) U těchto svíček, ale všech vůní – bytových, do auta, nebo i u vůní „bez plamene“, si můžete být jistí špičkovou kvalitou. Použité vosky obsahují esenciální oleje, jsou bez parabenů, ftalátů, sulfátů, acetaldehydů, formaldehydů, styrenů a mají 100% přírodní knoty.

Mimochodem, parafín firma PartyLite nakupuje v Německu, je to parafín v prvotřídní kvalitě. Například firma Dior z tohoto parafínu vyrábí rtěnky.

Vůně k výrobě svíček se nakupují ve vyhlášených parfumářských domech, ve kterých nakupují např. firmy Lancôme, Dior, Channel  – jsou to Givaudan ve Švýcarsku a také ve Francii

Firma PartyLite navíc veškeré své produkty vyrábí v duchu posílení obnovitelných zdrojů v přírodě, což je také moc sympatické.
Svíčky vydrží dlouho hořet, mimo to je hoření bez černých sazí a zbytečného kouře.

Mimo klasické vonné svíčky nabízí PartyLite i další zajímavé vůně – třeba skvělé esenciální oleje, malé, 100% sójové čajové svíčky, vonné vosky do aroma lampiček… Pořídíte zde i veškeré příslušenství, třeba stojany na vonné voskové tyčinky (ty jsou mimochodem dokonalé, voní intenzivně a provoní krásně i větší prostory). Dokonalé jsou pak aroma lampy, nebo difuzéry – ty mají opravdu povedený design, stanou se i jedinečnou dekorací a doplňkem vaší domácnosti.
Zkrátka, sama věřím, že tuto značku byste měli poznat, vyzkoušet a seznámit se s ní. Zkuste to – a uvidíte, že si ji opravdu zamilujete, stejně, jako já. :)
Vonné svíčky, ale i další produkty – bytové vůně, vůně do auta, svíčky bez hoření…seženete přes Facebookové stránky Voňavý domov s PartyLite.