Představuji: Piccadilly Store & Caffe

Ráda bych vám představila další z velmi jedinečných brněnských obchodů, který v našem městě nemá obdoby! Znáte Piccadilly Store & Caffe v Králově Poli na Jungmannově 2? Tento obchůdek totiž stojí rozhodně za vaši návštěvu – je koncepcí módním butikem & kavárnou na jednom místě. Můžete tu posedět, dát si dobrou kávu, dezert a u toho si prohlédnete, vyberete z pestré nabídky stylové oblečení od mnoha italských značek, kožené italské kabelky a také boty! Právě na obuv se butik výrazně zaměřuje, boty tu koupíte od brazilské značky Piccadilly – tyto boty jsou nesmírně pohodlné, mají polstrované stélky a fajn je i široký výběr velikostí. Víc vám Piccadilly Store & Caffe představím v následujícím článku…

Troufám si napsat, že právě Piccadilly Store & Caffe je přímo rájem nás, žen… Jak vím ze své vlastní zkušenosti, ale i u mnoha svých kamarádek, na nákupy, výběr oblečení, zkoušení…máme rády čas, prostor, pohodovou atmosféru.

A přesně to najdete v Piccadilly Store & Caffe, v milém butiku s kavárnou, který je od roku 2020 otevřený v Brně – Králově Poli, na Jungmannově 668/2.

Cílem majitelek bylo vytvořit unikátní koncept prostor, kam se budete rádi vracet a kde budete svůj čas trávit rádi. Ať už sami, s kamarádkou, nebo s partnerem – právě muži tu během vašeho vybírání a zkoušení mohou posedět u dobré kávy, dají si dezert, nebo sklenku vína… :)

Prostory kavárny jsou samy o sobě velmi příjemné, vzdušné, čisté, v moderním pojetí s výraznými dekoračními prvky. Samotná část butiku je pak od kavárny oddělena, ale nabídku módy i od svého stolečku s kávou dobře vidíte. :)
Úplně si tu představuji situace, kdy si žena vybírá, zkouší oblečení a partner, či kamarádka pak od stolku s kávou konzultují, hodnotí… Zkrátka, je tu myšleno na to, abyste nikam nespěchali a nákupy, ale i dobrou kávu si užili a vychutnali.

Kávu – tu berou od brněnského dodavatele, baristy Richarda Stehlíka (Stehlik Coffee), je to vynikající káva, mně tedy chutnala moc.
V kavárně si dál můžete objednat růžné domácí pečené dobroty, dle denní nabídky. Například výborné tvarohové koláče s povidlím.

Oceníte i široký výběr čepovaných vín.

Co se pak týká butiku, tak nabídka módy je tu velice pestrá. Jak jsem zmínila v úvodu, oblečení je od celé řady italských značek a co musím napsat, je dostupné i cenově.

Koupíte tu pak i výjimečné kousky z autorské kolekce návrhářky Heleny Bedrnové.

Přijatelné ceny se tu ovšem týkají i dalšího zboží, kabelek, ale i bot.

Právě na boty se Piccadilly Store & Caffe zaměřuje – dokonce po brazilské značce bot „Piccadilly“ získal tento podnik i své jméno.

Boty od brazilského brandu Piccadilly tu můžete vybírat z opravdu velmi pestré nabídky. Tato značka je sama o sobě velmi zajímavá, třeba i tím, že ji vlastní žena a 90 % zaměstnanců této firmy tvoří ženy, boty tak samy na sobě testují. A hlavně ví, s jakými obtížemi se ženy potýkají a co u bot potřebují. Jejich „specialitou“ jsou modely na halluxy (vbočené palce), které jsou nejen pohodlné, ale i krásné.

Mimochodem, tato značka také obouvá letušky – které ocení právě zmiňovanou pohodlnost těchto bot!

Boty Piccadilly se vyznačují perfektním zpracováním a tím, jak jsou pohodlné. Stélka i vnitřek boty jsou polstrované, chodit se vám tedy bude doslova jako v bavlnce.

I ty boty, které jsem tu zkoušela, byly tak pohodlné!

Skvělé je i široké rozpětí velikostí a příznivé ceny.

Dámy, tento butik s kavárnou, Piccadilly Store & Caffe musíte znát – zajděte se sem podívat, jistě nebudete litovat (a neodejdete s prázdnou).

Piccadilly Store & Caffe najdete na Jungmannově 668/2 v Brně – Králově Poli.

Otevřeno je zde pondělí – pátek 10:00 – 18:00, v sobotu od 10:00 – 13:00. K nákupům můžete využít i e-shop, viz odkaz níže.

ODKAZ: PICCADILLY STORE & CAFFE / web, eshop
ODKAZ: PICCADILLY STORE & CAFFE / facebook
ODKAZ: PICCADILLY STORE & CAFFE / instagram