Představuji – Partnerský deník MY DVA

Miluji nejrůznější způsoby „uchovávání vzpomínek“! Ať už to jsou třeba alba na fotky, deníčky, zápisky z cest, nebo i dokonale připravené deníky určené pro konkrétní události, příběhy, nebo lidi. Jeden takový deník bych vám ráda dnes představila a hned na úvod musím napsat, že si mě naprosto získal – a to i z důvodou, že vzniká s láskou, ruční výrobou a u nás, v Brně. Jedná se o „Partnerský deník MY DVA“, který je jedinečně připravený pro uchovávání toho nejkrásnějšího z vašeho partnerského vztahu. Provede vás vzpomínkami na seznámení, první rande, první polibek, svatbu, společné výlety, děti… Zkrátka, něco takového by měli mít každí dva lidé, co se mají rádi! Víc o tomto úžasné deníku v mém dnešním článku… :)

Sama jsem měla k nejrůznějším osobním deníčkům blízko už od dětství. Psala jsem si prádzninové deníky, deníky, kde jsem se vyzpovídala ze svých trápení a dětských lásek, později jsem si deníky psala v době, kdy jsem hodně cestovala po světě a chtěla jsem si svoje vzpomínky uchovat. A řeknu vám, dodnes si tyto své deníky moc ráda pročítám a vzpomínám.

Zvláště v dnešní době, která je poměrně charakteristická, coby „digitální“ – málokdo se nějakému uchovávání vzpomínek vůbec věnuje. Což je škoda! Přece jen, třeba jednou, až budeme starší, si rádi vezmeme do rukou papírový deník, budeme listovat, prohlížet si fotky a vzpomínat, třeba na klíně s vnukem. Nic není víc osobní! :)

Proto oceňuji jakékoliv nápady, které nám můžou v tomto uchovávání vzpomínek pomoci. Jedním z těchto skvělých nápadů je právě zmiňovaný Partnerský deník MY DVA – se kterým jsem měla možnost se nedávno seznámit.

Za tímto deníkem, respektive za celým nápadem, stojí partnerský pár, z Brna, který začal před již třemi roky vyrábět – ručním způsobem, partnerský deník – určený právě k uchovávání vzpomínek na váš partnerský život.

Deník má krásný design – je v dřevěných deskách, ty se opravdu zpracovávají a brousí ručním způsobem.

Součástí desek jsou pak dva odnímatelné dílky – „puzzle“, na které si můžete napsat vaše jména a nosit je třeba coby přívěšek na klíče. Oba dílky do sebe pasují a jsou jistou symbolikou vašeho vztahu.

Samotný deník pak obsahuje opravdu spoustu stran, každou sestavenou tak, abyste si uchovali prostřednictvím zápisků co nejvíce nejkrásnějších vzpomínek.

Do deníku si v úvodu zapíšete to, jak začal váš vztah – jak jste se seznámili, za jakých okolností, kde… Na další stránku si nalepíte první společnou fotku…

Následně si můžete zaznamenat vaše oblíbené zájmy, sporty, vaše narozeniny, znamení zvěrokruhu…

…prostor je pak na vaše společné zážitky, fotky z dětsví a dospívání…

Super jsou i stránky, které jsou určené, abyste se zamysleli a napsali, co víte o tom druhém – co má rád, co se vám na něm líbí, proč jste se zamilovali právě do něj.

Do deníku dále postupně doplňujete ty zásadní mylníky vašeho vztahu – budování společného domova, zasnoubení, plánování svatby a zážitky ze svatby samotné…

…a samozřejmě i očekávání dětí a jejich příchod na svět.

Zaznamenáváte si i místa, která jste společně navštívili, akce, restaurace, přírodu, ale i zahraniční cesty. Zkrátka vše, kde jste byli spolu.

Mimochodem, tento deník je i úžasným tipem na dárek – třeba novomanželům ke svatbě, ale vlastně i komukoliv, k jakékoliv příležitosti.

Věřte, že díky tomuto úžasnému deníku budete mít opravdu jednou na co vzpomínat. A pokaždé, když si ho vezmete do rukou, se vrátíte naprosto jasně v čase. Jednou váš deník zdědí i vaše děti, pak děti jejich dětí. Je to jedna z těch skutečně cenných věcí v životě – plná vzpomínek.

Deník můžete objednávat na eshopu pod tímto odkazem.

ODKAZ: PARTNERSKÝ DENÍK MY DVA / web, eshop 
ODKAZ: PARTNERSKÝ DENÍK MY DVA / facebook
ODKAZ: PARTNERSKÝ DENÍK MY DVA / instagram