Představuji: obchůdek a eshop ZUZA DESIGN

Ráda bych vám dnes představila jeden úžasný obchůdek & eshop plný nádherných a originálních věcí, které mohou být jak skvělým tipem na dárek, tak i něčím, co pořídíte svým dětem, nebo čím si zútulníte domov. Obchod se jmenuje ZUZA DESING, svou kamennou prodejnu má pár týdnů nově otevřenou na Táborské ulici 399/47 – byla jsem se zde podívat a mnoho těch krásných kousků, které tu najdete, jsem vám pro inspiraci nafotila. Mrkněte v následujícím článku! ;)

Už když jsem do nového obchůdku Zuza Design vstoupila, bylo mi jasné, že věci, které tu nabízí, jsou jedinečné – originální, zajímavé, takové, které se zkrátka líbí. Ať už hledáte nějaký výjimečný dárek, pro kohokoliv, nebo si chcete udělat radost, buďte si jistí, že tady rozhodně něco dokonalého objevíte! :)

Od prvního pohledu v obchůdku Zuza Design najdete množství nejrůznější úžasných věcí pro děti – které jsou mimochodem vhodné i coby dárek, třeba na party před narozením miminka, „Baby shower“, nebo pro novopečené rodiče. 

Opravdu, co věc, to originální záležitost – ať už to jsou třeba oblíbené milníkové kartičky, se kterými miminko fotíte a mapujete jeho vývoj a pokroky…

…nebo nádherné plakáty s obrázky a nápisy, k výzdobě dětských pokojíčků. Mimochodem – mnoho věcí v tomto obchůdku, včetně i těchto plakátků, si tu můžete nechat udělat v „personalisované podobě“ – tedy s konkrétním jménem, údaji… A věřte, něco takového i coby dárek je naprosto perfektní!

Pro děti tu pak najdete další roztomilé věci – plyšové hračky a usínáčky, kousátka a kojící korálky, nebo třeba tyto naprosto roztomilé „první batůžky“. No nejsou dokonalé? :)

Za pozornost pak stojí i krásné látkové pleny – s motivy a obrázky. Opět mohou být krásným dárkem, navíc je zde mají třeba i v rámci setů, spolu s milníkovými kartičkami, nebo fotoalbem.

Zkráka, pro děti opravdu naprosto jedinečné věci – třeba i tyto dřevěné ovečky – odstrkovadala, vyrobená i s použitím pravé ovčí vlny.

Pro miminka i děti tu mají také krásné a originální oblečení – trička a bodyčka, s obrázky z českých pohádek – O Karkulce, Kůzlátkách…

…nebo i s celou řadou nápisů… ;)

Musím také zmínit, že naprostá většina všech nabízených věcí zde pochází z české designérské produkce, samozřejmostí je vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost. :)

Kromě věcí pro děti je v obchůdku Zuza Design také spoustu krásných věcí pro dospělé – opět samozřejmě vhodných i coby dárky.

Mě si nejvíc získaly krásné plakátky s nápisy – třeba pro maminku, nebo prarodiče. Super nápad, věc, kterou když darujete, v rámečku, tak je úspěch rozhodně zaručený. :)

Nádherná jsou také alba, opět v originálním pojetí, třeba album „Naše vnoučátka“ – ideální jako dáreček pro prarodiče.

V obchůdku Zuza Design se specializují také na produkty pro svatební den – svatební oznámení, alba a knihy, nebo nejrůznější plakátky, dekorace…pro den svatby.

Zkrátka, věřte, že nabídka tohoto obchůdku a také eshopu je v každém slova smyslu jedinečná!

Na závěr důležitá informace – osobní odběr věcí, coby dárečků pro letošní Vánoce, je v kamenné prodejně Zuza Desing na Táborské možný do 20. 12. ;)

Kamennou prodejnu Zuza Design najdete na ulici Táborská 399/47

Na spoustu krásných věcí z tohoto obchůdku se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: ZUZA DESIGN / web, eshop
ODKAZ: ZUZA DESIGN / facebook
ODKAZ: ZUZA DESIGN / instagram