Představuji: nový butik Toscana v centru Brna

V centru Brna máme zbrusu nový butik s italskou módou, o kterém vám musím napsat – mají tu totiž skutečně nádherné a originální věci od celé řady italských značek. Zvláště, pokud si potrpíte jedinečné šaty, sukně, elegantní kousky…rozhodně si tu vyberete. Já vám zde nedávno několik outfitů pro inspiraci nafotila – mrkněte v mém dnešním článku.

Jakožto velký milovník módy mám vždy velkou radost, když se u nás v Brně otevře zajímavý butik, který má co nabídnout. Nepotrpím si na nákupy v obchodech velkých a známých módních řetězců, naopak vždy raději dávám přednost menším butikům a obchůdkům, jejichž nabídka je jedinečná a zkrátka jiná.

Přesně tuto specifickou a originální nabídku módy nabízí i zbrusu nový butik Toscana Store, který najdete přímo v samém srdci Brna, na Veselé 37. Butik je otevřený asi 3 týdny a povím vám, mají tu skutečně krásné věci, na které v jiných obchodech prostě nenarazíte.

Co se značek týká, tak tu koupíte stylové dámské oblečení, ale i kabelky a další doplňky, od celé řady italských brandů, jako jsou Kocca, Tensione In, Eclipse Milano, Rinascimento, Kitana, Gio Cellini, Jack T, Joleen. Věřím, že vám některé názvy budou jistě povědomé. :)

Stylově tu najdete věci převážně v elegantním, sportovně – elegantním stylu. Zvláště, pokud si potrpíte na ryze ženskou módu, nejrůznější šaty, sukně, halenky, saka…rozhodně si tu vyberete!

Já jsem vám pár zajímavých outfitů, které mně osobně přišly zajímavé, opět nafotila přímo na sobě – ať tyto věci vidíte v jejich reálné podobě.

Zaujaly mě zde hlavně božské šaty se třpytivými aplikacemi – na party, nebo večírek, oslavu, svatbu…jako dělané, co říkáte?

Mají tu spoustu věcí v nádherně jarních barvičkách, mezi kterými převládají žlutá, růžová, zelená…ale vyberete si tu věci i v nadčasové černé, nebo bílé.

Omrkněte také denimové kousky – zvlášť džínové bundičky tu mají přímo boží! S nejrůznějšími aplikacemi, zdobením, v mnoha barvách…

Zkrátka, dámy, tento butik rozhodně za návštěvu stojí! Až budete v centru, vzpomeňte si na mě a stavte se sem, věřím, že nebudete litovat. ;)

Na více fotek se podívejte do fotogalerie.

Butik Toscana najdete v centru Brna na Veselé 37.

ODKAZ: TOSCANA STORE / facebook
ODKAZ: TOSCANA STORE / instagram