Představuji: dětskou značku Original Marines!

Jak už určitě dobře víte, jsem maminkou dvou malých kluků – a proto se na blogu věnuji také „maminkovským tématům“. Doporučuji Vám zajímavá místa, vhodná pro děti, služby, ale také obchody, kde koupíte hezké a kvalitní dětské věci. O jednom takovém obchodu bych Vám chtěla dnes napsat – jedná se o značku Original Marines, která nabízí fakt krásné dětské oblečení…

Věřím, že právě italský brand Original Marines mnohým z Vás nebude cizí, protože je na našem trhu už poměrně dlouho – já jsem tuto značku zaregistrovala už dávno, kdy byl obchod v brněnské Olympii – tenkrát jsem tady synovi kupovala spoustu věcí s postavičkami Toma a Jerryho, kteří u nás byli tenkrát hrozně „IN“.:)

Už tenkrát jsem si věci od Original Marines oblíbila – jsou velmi kvalitní, z dobrých materiálů, s krásnými potisky, aplikacemi… Zkrátka, vše, co tu mají, stojí za to – a pokud doma toužíte mít malého fešáka, nebo malou parádnici, tady si rozhodně vyberete.

Dnes najdete obchod Original Marines v Galerii Vaňkovka a stále je tu rozhodně z čeho vybírat.

Značka Original Marines nabízí stylové kousky pro děti všech věkových kategorií – od miminkovských velikostí, až po ty větší, na teenagery, zhruba do 16. roku.
Všechny věci tu jdou skvěle vzájemně kombinovat, můžete tu pořídit kompletní outfity, doslova od hlavy až k patě.

Stylově mají v obchodě Original Marines oblečení po nejrůznější příležitosti. Koupíte tu pohodlné tepláčky, trička, mikiny, zkrátka věci, které děti užijí asi úplně nejvíc.

Nechybí tu ale i džíny, košile, pro holčičky sukýnky, šatičky…kousky pro více okázalé a slavnostní příležitosti.

Musím uznat, že tu mají perfektní věci i pro kluky – což v mnohých jiných dětských obchodech nebývá samozřejmostí… Na holčičky, je většinou obrovský výběr všude, ale s oblečením na kluky to bývá horší… Tady si vybereme i my, maminky malých fešáků.:)

V aktuální kolekci zde najdete krásná trička, kalhoty, teplákové soupravy, ale i lehčí bundičky, nebo vesty – které stále ještě děti užijí i v chladnějších dnech…

Potěšilo mě, že značka Original Marines sleduje trendy ve světě pohádek – a to, co je momentálně v kurzu najdete i na řadách oblečení. Mají tu třeba kolekci Želvy Ninja – které teď naprosto miluje můj mladší syn.:)

Boží je i Mimoňová kolekce, Mimoni jsou pořád velký hit!

Holčičky tady zase potěší krásné věci s tématem trolů z aktuální pohádky Trolové.

Nafotila jsem tu pro Vás ještě mnohem více fotek – mrkněte do fotogalerie!

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web