Představuji: Danlux – showroom se svítidly v opravdu pestré nabídce!

Po delší době mám pro vás opět článek ve svém rubrice „design“ – kde najdete inspiraci zejména v ohledu designu interiéru a exteriéru. Dnes vám chci doporučit jeden zbrusu nový showroom, kde nabízí opravdu velice pestrou škálu svítidel – právě pro váš domov, ale i jakékoliv jiné prostory, či exteriér. Showroom se jmenuje Danlux, najdete ho na Zábrdovické 10 a mimo to, vytvoří zde zdarma i návrhy osvětlení pro vaše prostory. Fajn jsou i přijatelné ceny a obrovská škála svítidel v nabídce katalogů mnoha evropských dodavatelů – stačí si vybrat! :)

Z mého pohledu je právě osvětlení skutečně zásadním prvkem každého interiéru. Dokáže mu totiž vdechnout atmosféru, danou právě osvětlením – jeho intenzitou, či barvou. A svítidlo pak samo o sobě může být jedinečných designovým prvkem každého prostoru.

V dnešní době je nabídka svítidel opravdu neuvěřitelně pestrá. Záleží, do jakého prostředí světlo hledáte a co od něj očekáváte – zda primární osvětlení místnosti, či jen dokreslení atmosféry, nebo nasvícení určitého místa. Ovšem – je mi jasné, že mnoho z nás nemá o technologii svítidel a možnostech, které jsou dnes dostupné, velký přehled.

Proto je nejlepší nechat si vždy poradit – a odborníky.
Přesně to můžete i očekávat ve zbrusu novém showroomu & prodejně svítidel Danlux – najdete na Zábrdovické 10. Právě zde mají nejen pestrou nabídku svítidel, ale nabízí zde i odborná doporučení svítidel přesně podle vašich požadavků. Vyberou vám zde taková osvětlení, která by přesně mohla sedět vašim prostorům – na vás pak bude samozřejmě výběr designu, barev, nebo i intenzity osvětlení. 

Zároveň vám zde pomohou vybrat a doladit dálková, nebo centrální ovládání svítidel. Zdarma vám také připraví návrhy osvětlení, tzv. knihu svítidel. V Danlux spoupracují i s architektonickými studii a podílí se v ohledu svítidel na kompletních návrzích interiéru.

Svítidla mají v showroomu Danlux částečně skladem – že je možné si je ihned odvézt, nicméně naprostou většinu svítidel – i těch, která si můžete vybrat z opravdu pestré nabídky katalogů, dodají do 10 dnů, což je myslím naprosto v pořádku termín. :)

Mimo vystavená svítidla, kterých je v shoroomu cca 230, si pak můžete vybírat i ze svítidel v některém z katalogů – Danlux zastupuje přes 30 evropských výrobců, v nabídce je až neuvěřitelných 50 000 svítidel!

Samozřejmostí je zde osobní přístup ke každému ze zákazníků, potěší vás i dostupné ceny a také vysoká kvalita všech výrobků.  V nabídce svítidel najdete jak klasická a designově oblíbená svítidla, tak i nejrůznější trendy kousky a aktuální novinky.

Super je i možnost zajištění expedice a montáže osvětlení dle vašich požadavků.

Mrkněte i na fotky v mém článku, jistě vám o nabídce shoroomu Danlux řeknou víc. Ovšem – tento showroom je stále velmi nový a sortiment se zde teprve doplňuje – můžete se v brzké době těšit na celou řadu novinek a krásných svítidel. ;)

Showroom Danlux najdete v Brně na Zábrdovické 10.

ODKAZ: DANLUX / web, eshop
ODKAZ: DANLUX / facebook
ODKAZ: DANLUX / instagram