Představuji: Cestovní deník

Cestujete rádi? Já rozhodně ano – cestování je vlastně jednou z mých největších zálib, už od dětství. Miluji poznávat nová místa a vždy se těším na nové zážitky, radosti, dojmy…, které mi právě cestování přináší. Dnes vám chci představit jednu zajímavou věc, která právě s cestováním souvisí – jedná se o nádherně zpracovaný Cestovní deník, díky kterému si uchováte vzpomínky na každý váš výlet!

Deníky obecně miluji. Psala jsem si různé deníčky už od dětství a moc ráda si v nich listuji dodnes. Díky deníčkům a zápiskům v nich se dokážu vrátit v čase a těším se ze vzpomínek, které na dané chvilky mám. Deníky jsem si dokonce psala i na několika zahraničních pobytech – zkrátka jsem si chtěla uchovat co nejvíc dojmů z těch krásných dní…

A proto mě opravdu upoutal krásný Cestovní deník, který je právě pro zápisky z cest, dovolených, výletů…přímo dělaný. Díky tomuto deníku si tak zážitky ze všech cest uchováte – a to do detailu. Deník stvořený přímo k cestovním zápiskům mi přijde přímo jako geniální nápad a všem, kdo rádi cestují, ho opravdu vřele doporučuji. :)

Čím je deník specifický a zajímavý?
Tím, že je koncipovaný právě pro zápisky z cest. Je rozdělený na tři části. První část „Před cestou“ je určená k zápiskům, jak svou svou cestu plánujete, co od ní očekáváte… V deníku jsou už i natištěné otázky, na které si můžete odpovědět (například „Co všechno chcete na své cestě vidět“).

Druhá část deníku se jmenuje „Na cestě“ – slouží k zaznamenávání dojmů a zážitků přímo na vaší cestě. Na každé dvojstraně najdete ikony počasí a také hvězdičky, počtem vybarvení jednoduše vyjádříte vaše zhodnocení dne nebo cesty.

Do deníku si také můžete vlepovat letenky, vstupenky, fotky – zkrátka, je jen na vás, jak si deník upravíte, ozdobíte… :)

Třetí část deníku – „Po návratu“ – je určená vašemu zhodnocení, dojmům, emocím…zkrátka, shrnete si zde, jak se vám váš výlet líbil. :)

Součástí deníku jsou i štítky a samolepky – můžete si jimi různě doplňovat své zápisky.  Samolepky mají různý význam – dle symbolů, ovšem svůj vlastní význam jim můžete dát i vy sami. :)

K deníku si můžete dokoupit i další příslušenství – třeba gumičku, nebo set se samolepícími kapsičkami.

Co myslíte, není takový deník skvělým nápadem? Mně se něco takového ohromně líbí!

A na závěr jedna skvělá zpráva – brzy pro vás budu mít o tento deník na blogu soutěž. ;)

Cestovní deník koupíte na eshopu Korálky dní, viz odkaz níže. :)

ODKAZ: KORÁLKY DNÍ / web, eshop
ODKAZ: KORÁLKY DNÍ / facebook