Představuji: centrum pohybu, energie, zdraví a harmonie – LOTUS v Břeclavi

Vím že je mezi vámi, kdo sledujete můj blog, také celá řada „mimobrněnských“ – a právě vám bude patřit můj dnešní článek! Pokud žijete v Břeclavi, nebo v blízkém okolí, rozhodně čtěte dál, chtěla bych vám totiž představit právě břeclavské centrum pohybu, energie, zdraví a harmonie – LOTUS! Právě toto centrum prošlo před koronavirovým obdobím rekonstrukcí a nabízí tolik možností vyžití, a to v mnoha ohledech! Na své si tu přijdou jak příznivci sportu, tak i zastánci zdravého životního stylu, milovníci jógy – centrum Lotus se totiž zaměřuje na celkovou harmonii těla i ducha. Služby jsou zde vskutku zajímavé ve všech směrech – víc v následujícím článku.

Jak tu často píšu, i mimo Brno najdete velmi zajímavá místa, obchody i služby… A moc ráda vám zde na ně předávám doporučení, někdy stojí za to si třeba udělat i výlet, případně tyto moje články pak mohou být inspirací i vám, kdo přímo v Brně nežijete.

Tentokrát vás „zavedu“ do Břeclavi, kam i já sama poměrně často jezdím. Právě v Břeclavi najdete velmi příjemné centrum pohybu a harmonie těla i ducha – LOTUS! Toto centrum prošlo těsně před koronavirovou pandemií poměrně rozsáhlou rekonstrukcí a řekla bych, že v Břeclavi nemá rozhodně konkurenci.

Toto centrum nabízí velmi ucelenou, pestrou a nevšední nabídku služeb v ohledu sportovního vyžití, ovšem nejen to – zaměřují se zde na celkovou harmonii těla jak po fyzické, tak i psychické stránce. Mimo celou řadu sportovních aktivit a vyžití si zde můžete zacvičit nevšední lekce jógy, nabízí zde i fyzioterapie, masáže, využít můžete speciální přístrojová ošetření těla, kosmetickou péči, nástřikové opálení… Zkrátka, břeclavské centrum Lotus rozhodně stojí za bližší seznámení!

Začnu sportovními aktivitami, protože těch je zde opravdu velmi pestrá škála!

Zacvičit si tu můžete celou řadu kolektivních sportů, konají se tu lekce spinningu, powerspinnu, jumpingu – určitě znáte toto kardio cvičení na malých trampolínkách. :) Můžete sem zajít na lekce parkouru, pilates – ten se cvičí jak klasický, tak i dynamický.

Oblíbené jsou i lekce tance, Perfect Body, nebo SM systém, které probíhají formou kurzů, dospělé sem mohou doprovodit i děti od šesti let a cvičit také. Toto cvičení je obecně velmi prospěšné, zejména pro správné držení těla.

Pro děti je tu pak speciální nabídka volnočasových kroužků.

Co se týká individuálních sportů, zahrajete si zde tenis v prostorné, kryté hale, dále badminton…

Specialitou je pak golfové odpaliště – golf zde můžete trénovat jak sami, tak i pod vedením zkušeného trenéra.

Využít můžete i golfové plátno, jedná se o simulátor odpalů, ideální věc třeba během zimy, kdy golf venku hrát nelze.

V Lotus centru pak nabízí i osobní tréninky, je tu i menší, ovšem dostatečně vybavená posilovna.

Haly a sportoviště v centru Lotus je možné si i pronajmout, a to za účelem konání nejrůznějších akcí, teambuildingů, nebo oslav… Rádi vám tu zajistí i catering, případně si můžete zařídit vlastní.

Přesný rozpis kolektivních sportů a rozvrh pak najdete přímo na webu Lotus centra.

Zvláště za pozornost zde pak stojí lekce jógy, které jsou svou koncepcí rozhodně netradiční. Zacvičit si tu můžete jógu v rámci 3 odlišných bloků – dle zaměření. Klasickou „hatha“ jógu asi mnozí milovníci jógy znáte, speciální a netradiční jsou pak ovšem lekce terapeutické jógy, nebo hormonální jógy.

Pokud jóga patří k vašim oblíbeným aktivitám, určitě doporučuji třeba právě tyto netradiční lekce vyzkoušet!

V Lotus centru jsou dále v nabídce služeb masáže, individuální terapie – fyzioterapie, kdy klientům stanoví přesný terapeutický plán, dle jejich typu obtíží.

Mimo to, pečují tu i o vaši pleť v rámci kosmetiky, o vaše tělo i zdraví se pak starají i speciální přístroje Green Vac a Bemer, které jsou skvělé na rychlejší regeneraci vnitřních tkání, na odvodnění a zlepšení mikrocirkulace.

V centru Lotus se ovšem zaměřují i na duchovno, konají se tu i speciální ceremonie, workshopy na téma aktivace vědomí… Pro víc informací o akcích a workshopech v centru Lotus sledujte Facebook, nebo web centra – viz odkazy níže.

Mezi zajímavé a netradiční služby v centru Lotus patří pak rozhodně i nástřikové opálení, které jsem zde také vyzkoušela a mohu jen doporučit!

Pokud jste z Břeclavi a okolí – centrum Lotus určitě musíte znát! Tak pestrou a komplexní nabídku služeb v ohledu péče o tělo i ducha jen tak někde nenajdete… :)

Centrum Lotus najdete v Břeclavi na adrese Na Hrůdách 1147.

ODKAZ: CENTRUM LOTUS / web
ODKAZ: CENTRUM LOTUS / facebook
ODKAZ: CENTRUM LOTUS / instagram