Představuji: butik a eshop The Guru!

Holky! V Brně máme další zajímavý butik, který má navíc eshop, a to skvěle zásobený! Kamenný butik se otevřel teprve nedávno – jmenuje se stejně, jako eshop, The Guru a mají tu fakt moc hezký věci, navíc cenově v naprosto přijatelné rovině. ;) Pár outfitů jsem vám tu nedávno nafotila, pro inspiraci, tak mrkněte – v následující reportáži! ;)

Chci vám představit jeden nový a zajímavý brněnský butik, který možná budete znát i díky eshopu, který už delší dobu funguje. Jmenuje se The Guru a najdete tu opravdu moc hezké věci a co musím napsat, tak cenově naprosto přijatelné. :)

Kamenný obchod The Guru se ovšem otevřel teprve nedávno, před pár dny, na Mojmírově náměstí 6 v Brně. Obchůdek je malinký, ale mají tady toho spoustu! Obchod pak slouží právě také jako výdejna eshopu – takže určitě doporučuji eshop The Guru sledovat, výběr je tady velký (některé věci nenajdete ani v kamenném obchodě, ovšem vše, co je na eshopu, se dá zde vyzkoušet – zadní část obchodu slouží jako sklad eshopu). Mimochodem, můžete si také na eshopu The Guru udělat objednávku a věci si pak přijdete do obchodu vyzkoušet, zda vám sedí.

Já jsem se nedávno do obchodu The Guru stavila, omrknout, co tady nabízí a byla jsem opravdu moc příjemně překvapená! Najdete tu spoustu krásných věcí, pro naprosto všechny příležitosti.

Jedná se především o italskou módu, ale koupíte zde i doplňky – kabelky, nebo šperky.

Aktuálně tu mají na výběr jak z podzimně laděných věcí, tak tu koupíte i například společenské šaty, které užijete třeba na večírky, nebo blížící se plesy.

Zaujaly mě například krásné kardigany dlouhé svetry, na podzim jsou skvělé! Mají jich tady spoustu barev, druhů, různé délky, nebo vzory. A jsou fakt úžasné!

Super jsou i kožešinové vesty, které jsou stále velmi v kurzu! Jedná se samozřejmě o kožešinu umělou. ;) Opět jich mají celou řadu barev!

Moc přijemné jsou i úpletové podzimní šaty, jsou z příjemného materiálu, zahřejí a třeba s koženou bundou úplně super! Opět je tu výběr z mnoha barviček a typů. ;)

Jak jsem napsala, obchod a eshop The Guru nabízí i společenské šaty, krátké, dlouhé, v mnoha typech. Několik zajímavých kousků společenských šatů jsem vám vyfotila. :)

Co se velikostí týká – větišina velikostí je „UNI“ (dopovídá XS – M), ale některé kousky mají i ve více velikostech. Po domluvě pak není problém objednat i jinou velikost, či jinou barevnou variantu.

A zajímavá informace na závěr! Na Instagramu The Guru právě probíhá soutěž o poukaz v hodnotě 1000,- na nákup právě zde – tak se zapojte a zkuste svoje štěstí! ;)

Butik The Guru najdete na Mojmírově nám. 6 – obchod slouží také jako výdejna eshopu.

ODKAZ: THE GURU / web, eshop
ODKAZ: THE GURU / facebook
ODKAZ: THE GURU / instagram