Představuji: Buffalo American Steakhouse

Musím říct, že téma gastronomie – v obecné rovině – je u vás, čtenářů mého blogu asi nejoblíbenější. Velkému zájmu se vždy těší tipy na různé kavárny, bary, trhy, a samozřejmě, tipy na dobré a nové restaurace – tady v Brně. Sami mi také často píšete o rady, „kam se jít dobře najíst“, nebo „kde uspořádat nějakou oslavu“. A proto věřím, že vás potěší i můj další „gastro článek“ – chci vám totiž představit novou restauraci, Buffalo American Steakhouse. Už jste o ní slyšeli? ;)

Dobré restaurace vám vždy doporučuji na základě své osobní zkušenosti a nejinak tomu bude také nyní. Myslím, že není nad vlastní dojmy, pocity, hodnocení a právě také, doporučení. A jsem ráda, že mě pozitivně překvapila nová restaurace  Buffalo American Steakhouse, kterou najdete v Brně, na ulici Křížkovského.

V restauraci jsem se byla poprvé podívat jen pár dnů po jejím otevření a už tenkrát na mě udělala fajn dojem. I když nejsem v zásadě „velký masožrout“, dobře udělané maso si čas od času s chutí dám.

Je to totiž právě maso – steaky, burgery, kuřecí křidýlka…, které si můžete v této restauraci dát.

Restaurace Buffalo American Steakhouse se zaměřuje – jak už sám její název napovídá, na americké speciality, ovšem, v prvotřídním a kvalitním zpracování.
Mnoho lidí si dodnes bohužel pod pojmem „americká kuchyně“ stále představuje nevábně vypadající hotovky z fastfoodů, nicméně, ta pravá, americká kuchyně, je o něčem jiném. Prim v ní hraje samozřejmě maso – ovšem, maso vysoké kvality. Pokud jste už někdy ochutnali dobře udělaný steak, z kvalitního masa, jistě víte, o čem píšu. Protože dobré maso není potřeba ani nijak složitě ochucovat – chutná dobře i samo o sobě.

 

V restauraci Buffalo American Steakhouse si vyberete z celé řady steaků. Na výběr je maso z bizona, krokodýla, zebry, pštrosa, argentinské hovězí, nebo masa z českých farem. Na své si přijdou milovníci burgerů, žeber, kuřecích 
křídel atd.

Co mě v této restauraci příjemně překvapilo už při první návštěvě – tak to byly jednoznačně přímo obrovské porce jídla. Na talíři jsem toho dostala tolik – maso, omáčky, zeleninu, přílohu…

A vaří tu fakt ohromě. Věřím, že tady budete stejně nadšení, jako já… :)

Restauraci Buffalo American Steakhouse najdete na Křížkovského 22, v Brně.

ODKAZ: BUFFALO AMERICAN STEAKHOUSE / web

ODKAZ: BUFFALO AMERICAN STEAKHOUSE / facebook