Pozvánka na výborné jídlo – do restaurace Grill Vulcano v Bohunicích!

Opět mám pro vás článek na oblíbené téma, kterým je brněnská gastronomie! Pozvu vás do příjemné restaurace, kde přímo výborně vaří! Já zde byla opravdu nadšená, kvalita jídla, pestrý výběr na jídelním lístku a hlavně, unikátní španělský Josper gril, na kterém jídlo připravují…to vše dělá tuto restauraci přímo skvělou! Restaurace se jmenuje Grill Vulcano, najdete ji v Bohunicích na adrese Čeňka Růžičky 2. Oceníte zde i velkou zahrádku, krásný dětský koutek s Montessori hračkami uvnitř, parkování přímo u restaurace… Čtěte dál a pokochejte se i fotkami jídel – jsou do restaurace Grill Vulcano tou nejlepší pozvánkou!

Pokaždé mě potěší, když v Brně najdu nějakou restauraci, která si mě absolutně získá a kam vím, že se budu ráda vracet.
Platí to rozhodně také o podniku Grill Vulcano – najdete jej v Bohunicích na ulici Čeňka Růžičky 2.

Tato restaurace je zde už několik let, nicméně loni v listopadu zde proběhla poměrně rozsáhlá rekonstrukce a změnil se i jídelní lístek.

Jak už sám název restaurace napovídá – koncepce jídel i celková nabídka stojí zejména na poměrně unikátním španělském Josper grilu. V tomto grilu se topí kubánským Marabu uhlím, jídlo díky němu krásné voní a hlavně, také skvěle chutná.

Na tomto grilu se v restauraci Grill Vulcano připravuje většina jídel, hlavně tedy masa – staeky, ale třeba i přílohy. Zkrátka, využití grilu je zde naprosto primární.

Jídla v jídelním lístku jsou lákavá, výběr je velmi pestrý. Restaurace se tedy zaměřuje hlavně na steaky, v nabídce jich je celá řada. Dáte si tu steaky samozřejmě hovězí, ale i kuřecí, nebo kachní prsa – ty jsem tady měla já a bylo to přímo dokonalé!

Dáte si tu ale třeba i tuňáka, rybu, ocenila jsem i pestrý výběr salátů a zajímavé předkrmy…

Od pondělí do pátku si můžete objednat i z týdenní obědové nabídky, na které je vždy 7-8 jídel – mimo jiné pokaždé i nějaký steak.

Jídla jsou vynikající, překvapilo mě zajímavé a netradiční spojení některých surovin, moderní pojetí i celkový koncept. Jeden ze členů zdejšího kuchařského týmu vařil pod Přemkem Forejtem – má tedy skvělé zkušenosti i praxi.

Vaří zde jen z těch nejlepších surovin, připravují si vše sami – včetně různých omáček, příloh…

Restaurace Grill Vulcano má i pestrý výběr piv – a to z malých řemeslných pivovarů. Nabídka piv se také pravidelně obměňuje.

Jak jsem napsala v úvodu, určitě tu mnozí oceníte i krásný dětský koutek – s Montessori hračkami a televizí, kde dětem pouští pohádky.

Posedět můžete také na prostorné venkovní zahrádce, uvnitř jsou hostům k dispozici i 2 salonky pro akce. Zde můžete uspořádat různé oslavy a uzavřené akce.

Celková kapacita restaurace je 150 osob, je to zde veliké, hosté mají spoustu prostoru i možností, kam si sednout.
V restauraci Grill Vulcano vládne pohodová, příjemná atmosféra, každý je zde vítaný a co je také super, tak dostatek personálu. Číšníci se vám věnují, dokáží poradit, rádi vám jídlo nechají na přání i nějak upravit.

Zastavte se sem – na oběd, ale i na večeři, rozhodně budete nadšení! Vždy je lepší udělat si rezervaci předem, a to přes kontakty , +420775483848.

Restaurace má otevřeno každý den vždy od 11. hodiny.

Restauraci Grill Vulcano najdete v Brně – Bohunicích na adrese Čeňka Růžičky 2, zastavit se můžete i do sesterského podniku – italské restaurace By The Way, kterou najdete v rámci sportovního areálu Viktoria na Vodařské 2.

ODKAZ: GRILL VULCANO / web
ODKAZ: GRILL VULCANO / facebook
ODKAZ: GRILL VULCANO / instagram