Pozvánka: areál Bowling Brno představil již 3. hřiště na adventure golf! Stavte se ho vyzkoušet!

Věřím, že krásný sportovní areál Bowling Brno, který najdete na Líšeňské ulici 80, jistě mnozí už dobře znáte a rádi sem chodíte. I já se sem s oblibou vracím, musím sama uznat, že právě tento areál opravdu nemá v Brně obdoby. Jedinečné prostory, možnosti sportovního vyžití, parkování, příjemná restaurace s venkovní zahrádkou…to vše dělá Bowling Brno v mnoha ohledech výjimečným. Zahrát si tu můžete bowling, plážový volejbal a hlavně, také adventure golf – skvělý sport na principech minigolfu a golfu. Právě adventure golf si v areálu Bowling Brno zahrajete nyní již na třech hřištích, kdy každé má jiný design, prostředí i úroveň obtížnosti. Novinkou je zde právě třetí hřiště pojmenované „Venuše“ – které je v provozu pár týdnů. Vezměte děti, přátele a vyražte si sem adventure golf zahrát! Návštěvu zde můžete spojit i s dobrým obědem na venkovní zahrádce – a fajn program na odpoledne máte vyřešený! Pozvánkou vám může být i můj následující článek…

O unikátním sportovním areálu Bowling Brno jsem vám na svém blogu psala již několikrát – a věřím, že si právě toto místo připomenutí rozhodně zaslouží. Jak zmiňuji, právě zde je to opravdu v mnoha ohledech výjimečné, sama se o tom přesvědčuji při každé návštěvě.

Už samotné umístění areálu v poklidné části Brna, s výhledem do širokého okolí, s možností parkování – to opravdu není samozřejmostí všude jinde. Každý detail venkovního i vnitřního areálu je perfektně upravený, kochat se tu nyní budete přírodou, květinami, které krásně kvetou, za pozornost stojí i okrasné vodní prvky, nebo dřevěné sochy od brněnského sochaře…

Pan majitel to zde zkrátka buduje opravdu srdcem, s láskou – a je to zde znát, kamkoliv tu vkročíte. :)

To, co dělá tento areál nejvíce atraktivním – možnosti sportovního vyžití!
Zajít sem můžete na bowling – je tu celkem 20 drah, takže spoustu prostoru pro mnoho hráčů.
Dráhy jsou tu vybaveny tím nejmodernějším systémem, nad dráhami je umístěná velkoplošná LED obrazovka, animace se zde mění a navozují kouzelnou atmosféru. Pro děti jsou dráhy vybavené mantinely, které se dle potřeby automaticky postaví.

Nyní, v krásném počasí, ovšem nejvíce oceníte zdejší sportovní aktivity venku – oblíbená jsou zde i hřiště na plážový volejbal!

Ovšem, to hlavní – tři nádherná hřiště na adventure golf! Právě tato hřiště jsou skutečným unikátem a nikde jinde podobná nenajdete! Dokonce – adventure golf si můžete zahrát v rámci Brna pouze zde!

Adventure golf je příjemný sport, který baví každého, bez rozdílu pohlaví, věku, nebo schopností.
Jen pro upřesnění, adventure golf je hra na pomezí golfu a minigolfu. U každé dráhy by se měl míček do jamky dostat na dva pokusy. Pokud máte nějaké zkušenosti třeba právě z golfu, určitě vás i adventure golf nadchne. :) Ovšem, zahrát si můžete i bez jakékoliv průpravy – uvidíte, třeba v sobě objevíte skrytý talent! :)

V areálu Bowling Brno jsou celkem 3 hřiště na adventure golf pojmenovaná Adam, Eva a Venuše – poslední zmíněné je velkou novinkou, v provozu je jen pár týdnů!

Každé z těchto hřišť má jiné umístění, jiný design i úroveň obtížnosti. V rámci hry tu můžete projít a vyzkoušet všechna hřiště – hra vás bude bavit i proto, že měníte prostředí i styl hry.

Hřiště „Eva“ se nachází ve svahu, je svou koncepcí víc hravé, prolínající se s přírodními prvky. Toto hřiště zdobí i zmiňované dřevěné sochy od brněnského sochaře i vodní prvek – potůček „Had“.

Hřiště “Adam” je možná i o něco obtížnější než „Eva“, jednotlivé hrací dráhy se skládají z překážek v geometrických tvarech. Mimochodem, hřiště připomíná populární hru “Minecraft” – děti rozhodně ocení. ;)

Novinkou je zde hřiště „Venuše“, které bylo uvedeno do provozu teprve nedávno. Vzhledem je zcela odlišné, než dvě předchozí hřiště, ovšem opět je velmi vydařené! I úroveň obtížnosti je zde jiná – nyní se hovoří o nejtěžším ze všech tří hřišť.

Hřiště „Venuše“ je stejně, jako „Eva“ i „Adam“ osmnáctijamkové, za zmínku stojí i nová generace trávníku, kterým je toto hřiště pokryto.

Během hry procházíte postupně všechny jamky – koncept a cíl hry se zde nemění.
Veškeré vybavení na adventure golf vám zde samozřejmě zapůjčí!

Určitě vyražte adventure golf vyzkoušet, věřím, že vás tato hra nadchne! A nejen vás, ale také vaše děti – moje kluky to baví moc!

K areálu Bowling Brno patří také krásná restaurace s prostornou venkovní zahrádkou.
Na výběr tu máte jak z nabídky denního menu, tak i ze stálého jídelního lístku a můžu potvrdit, vaří tu skvěle! :)

Bowling Brno najdete na ulici Líšeňská 4515/80, rezervace na sportovní aktivity si můžete vytvořit přes web (viz odkaz níže), na adventure golf můžete přijít i bez předchozí rezervace.

ODKAZ: BOWLING BRNO / web
ODKAZ: BOWLING BRNO / facebook
ODKAZ: BOWLING BRNO / instagram