Podzimní inspirace na krásné novinky od Trioly!

Milé dámy, pokud sháníte krásné, kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo, zejména tedy podprsenku, vsaďte na naši tradiční značku Triola. Sama jiné prádlo už roky nenosím a na Triolu nedám dopustit. Novinky od Trioly vám pravidelně představuji i na svém blogu – tentokrát vám předvedu několik kousků z nové podzimní kolekce, věřím, že se vám budou líbit.
POZOR, mám pro vás opět slevový kód na nákup!
Slevový kód MISA10 je na 10% slevu a platí do 30.11. Lze jej uplatnit jak na prodejně (stačí sdělit u placení), tak na e-shopu www.triola.cz. Členové Triola klubu mají navíc z každého nákupu slevu 3 %, celkem s mým kódem ušetří 13 %.
Inspirace na krásné novinky v následujícím článku…

Značku Triola jsem si oblíbila už před několika lety… Obecně vždy raději podpořím českou výrobu, navíc – v případě Trioly i velmi kvalitní. Triola má i mnohaletou tradici – byla založena už v roce 1919!

Ovšem, jistě více, než barvitá historie Trioly vás bude zajímat aktuální nabídka. Ta je opět pestrá, vyberou si jak zastánkyně klasických, jednoduchých střihů, tak i vy, kdo se nebojíte i více odvážných, nebo extravagantních kousků.

I za sebe mohu napsat, že obecně prádlo od Trioly výborně sedí. Dobře zvolená velikost podprsenky vám dodá pocit ženskosti! S výběrem té pravé velikosti vám na prodejně Triola slečny asistentky pomohou, mají k tomu patřičnou kvalifikaci i zkušenosti. :)

Triola nabízí prádlo pro všechny ženy, v různých velikostech – a to od velikostí košíčků A-M, s obvody 65 – 110 cm.

Aktuálně můžete na prodejnách Triola i na e-shopu www.triola.cz vybírat z pestré škály podprsenek i kalhotek mnoha typů, střihů, barev…

Z novinek vás možná osloví i kousky v krásné petrolejové barvě – ta je i barvou této nové kolekce.

Podprsenky jsou opět v několika typech a střizích, sama mám nejraději střih balkónový, dělá překrásný dekolt.

Prádlo můžete vybírat samozřejmě i v setech kalhotky + podprsenka. Kalhotky jsou opět k volbě z více střihů, záleží, co rády nosíte.

Mimo prádlo pak v obchodě Triola nakoupíte i krásné noční košilky, sety na spaní, župánky… Mnohé kousky jsou v designu ladícímu k prádlu!

Na prodejnách Triola se konají pravidelně také Styling Days – s profesionální stylistkou spodního prádla a jsou zdarma!
Během Styling Days pro vás platí sleva 15% na vše (musíte být tedy členkou Triola Klubu, není problém se zaregistrvat na prodejně v ten den), dále vás čeká welcome drink a služby vizážistky.
Nejbližší Styling Day bude na brněnské prodejně na Orlí 22. listopadu.

Prádlo od Trioly můžete objednávat také přes eshop – výhodou je, že vyzvednete na prodejně s možností vyzkoušení i vrácení zboží, to vše ZDARMA. Na eshopu si také můžete zjistit dostupnost zboží na prodejnách, je zde aktivní chat, takže vám zde hned poradí.

Připomínám – po celý listopad můžete využít můj kód MISA10, který je na 10% slevu. Lze jej uplatnit jak na prodejně (stačí sdělit u placení), tak na e-shopu www.triola.cz. Členové Triola klubu mají navíc z každého nákupu slevu 3 %, celkem s mým kódem ušetří 13 %.

A jen tak mimochodem…spodní prádlo je i skvělým tipem na vánoční dárek (info hlavně pro vás, pánové :).

V Brně obchod TRIOLA najdete v Brně na Orlí 20.

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram