Po Vánocích zpět do formy!

Co si budeme povídat, Vánoce a celé svátky jsou obdobím „gastro hříchů“ a když se nad tím zamyslím, neznám asi nikoho, kdo by si právě během Vánoc „nedopřál“:) Zkrátka, dietu hodí za hlavu i ten největší zarputilec – na hubnutí přece bude času dost až v lednu…:) Nevím jak Vy, ale já pravidelně, každý rok v lednu, přemýšlím, jak se dostat rychle a snadno zpět do formy. Jste na tom stejně? Pak čtěte dál, mám pro Vás jeden zajímavý tip…;)

Upřímně, co se hubnutí týká, mám už celkem bohaté zkušenosti:) Otestovala jsem různé diety, cvičení i hubnoucí programy. Něco mi pomohlo, něco absolutně vůbec… Co se diet – hlavně těch drastických týká, ty nedoporučuji vůbec – a hlavně staré a znamé, mylně zažité pravidlo „nejíst“ – tím si akorát tak rozhodíte metabolismus a způsobíte nechtěný jo-jo efekt.

Samozřejmě, strava má na tom, jak vypadáte, nemalý podíl. Je důležitý naučit se jíst dost, ale správně. Důležité pro formování postavy je pak samozřejmě i cvičení. No, co se cvičení týká – když budu mluvit za sebe – jsem lenoch:) Opravdu, „dokopat“ se cvičit je pro mě někdy až nadlidský úkol:) Mám ráda přirozený pohyb a aktivity, které mě baví – v zimě lyžuji, v létě jezdím na kole, plavu, chodíme s dětmi na procházky. A upřímně, asi mi to takto i stačí.

Pokud to máte i Vy podobně, jako já a přesto byste rádi nějaké to kilečko zhubli, mám pro Vás jeden zajímavý tip. Nedávno jsem se totiž dozvěděla o metodě hubnutí díky velmi unikátnímu přistroji BAILINE – který v Brně najdete jako jediný na Jižní Moravě ve studiu PROline Body na Veselé ulici 14.

fot_0188

Zašla jsem toto studio omrknout a vůbec se s metodou tohoto hubnutí blíže seznámit. Co tedy vlastně přístroj BAILINE umí?

fot_0171-a

Metoda bailine je velice účinná a zcela bezpečná. Dosahuje toho pomocí počítačem řízeného programu, tvarováním ženské postavy, váhové redukce a vyhlazením celulitidy bez chirurgického zákroku.

U přístroje Bailine pak platí, že jedna terapie – 45 minut se rovná pro tělo 2,5 hodinám intenzivního cvičení.

fot_0160

Metoda bailine je zaměřena na:

  • snižování nadváhy
  • tvarování postavy
  • odbourávání tukových zásob
  • vyhlazení celulitidy
  • správnou výživu
  • zpevňování ochablých svalů a kůže

Bailine je v zásadě simulačním tréninkovým systémem, který byl vyvíjen po více než 30 let a dnes je nejmodernějším a nejúspěšnějším počítačem řízeným systémem k tvarování postavy, vyhlazení celulitidy a regulaci váhy.

Cvičení na přístroji Bailine je nastaveno podle potřeb daného klienta – přístroj je tedy unikátní v tom, že s každým člověkem pracuje jinak, s cílem řešit jeho aktuální problém týkající se tvarování postavy.

Ve studiu PROline Body je první návštěva bezplatná – během této návštěvy Vám zde provedou analýzu Vaší postavy a váhy a zkonzultujete, jaké partie byste si přáli zpevnit a zdokonalit. Pak k vám bude připojen přístroj bailine.

fot_0184

Přístroj bailine využívá moderních počítačem řízených stimulátorů, které byly speciálně vyvinuty právě pro bailine.

Stimulátory jsou ovládány speciálně navrženým počítačovým softwarem nabízejícím různé druhy programů, pro různé způsoby využití. Lze se tak zaměřit na pas, boky, stehna, horní polovinu trupu či paže, na celulitidy apod. Zahrnuje také „elektrobické“ programy jako: spalovač tuku, slabé a silné působení, intervalový trénink, zpevňování kůže, celulitida, hluboká masáž, ad. Ve všech těchto případech počítač reguluje intenzitu programů k zajištění správné aktivace pro každou klientku zvlášť.

fot_0181-a

Díky základnímu softwaru je přístroj bailine schopen si „zapamatovat“ nejlepší a nejefektivnější programy pro každou klientku zvlášť.

Jak jsem se doslechla, tato metoda je ve světe velice oblíbená a využívají ji i mnohé známé osobnosi – např. Bára Basiková, Agáta Hanychová, Lucie Křížková…

Máte i Vy s přístrojem Bailine zkušenosti? Podělte se o dojmy! Já sama se brzy chystám tuto zajímavou metodu otestovat, právě ve studio PROline Body – brzy se můžete těšit na reportáž s mými dojmy…;)

fot_0167

Studio PROline BODY najdete v Brně v centru, na ulicii Veselá 14.

ODKAZ: BAILINE BRNO / web
ODKAZ: BAILINE BRNO / facebook