Oběd podle Farmbox.cz

Dnes to bude o jídle!:) Bez toho to prostě nejde a například já, já jídlo zbožňuju!

Znáte to, víkend se blíží a člověk přemýšlí, co bude pro své milované vařit, aby jim to chutnalo, aby to bylo něco zdravého a výživného.

Náš oblíbený Farmbox je tu s perfektní volbou pro ty, kterým chybí inspirace, co pořád vařit! Skvěle poskládal obědové boxy! Vyberte si na co máte právě chuť a objednávku Vám doručí přímo k Vám domů. Obědové boxy jsou nastaveny tak, abyste uvařili jídlo pro celou rodinu. V boxech nechybí koření a bylinky pro doladění pokrmu.

image image
Najdete tu většinou ingredience pro typicky české jídlo, na výběr je několik druhů masa. Kdo se nebojí experimentovat, určitě vzniknou výborné pokrmy, protože se k Vám dostane čerstvé a kvalitní zboží. Například teď je v nabídce box „dýňová polévka„, „poctivá rajská„, „kuře na oběd„, „krůtí medailonky“ a další. Záleží jen na Vás, jak s boxem naložíte:).

474-thickbox_leofrma 475-thickbox_leofrma

Boxy se mění podle sezón. Takže si můžete být jisti, že se na Váš stůl dostane opravdu to nejlepší od českých farmářů.

Pro mě je dovážka Farmboxu naprosto suprová záležitost. Dovezou mi ho vždy v pátek domů, takže nemusím před víkendem lítat po nákupech a mám hodinku ušetřenou, kterou strávím kvalitněji:) Navíc mám vyřešen celý víkend, co se jídla týče. K obědovým boxům si můžete doobjednat cokoliv dalšího, abyste měli plnohodnotný nákup. Přesně takto to dělám já.

ODKAZ: FARMBOX/facebook

ODKAZ: FARMBOX/web

ODKAZ: FARMBOX/blog